X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaKr Debiutantka
    Postów: 10 24

    Wysłany: 9 lutego 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, było to w okolicach dni płodnych ale nie jestem pewna czy to był plodny. Po 7 dniach dostałam dziwnego plamienia, które trwalo 2 dni obficie(ale nie az tak jak podczas @) a pozniej mysle ze okolo 1.5 dnia tak delikatnie kilka kropli. Krew była ciemna bez skrzepów. Od tamtego czasu miewam bóle mieśni i mam bardzo dużo białego śluzu. 21 dni po mozliwym zaplodnieniu robiłam dwa testy i były negatywne. Czy jest szansa ze jestem w ciąży? Jezeli tamto krwawienie bylo okresem (w co watpie bo zawsze mialam regularne @) to juz kilka dni temu powinnam znow miec @

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 10 lutego 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem po 21 dniach gdybyś była w ciąży test powinien wyjść pozytywny, nawet ten mniej czuły. Jeśli jednak masz wątpliwość zrób w najbliższym laboratorium badanie beta hcg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 00:12

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ