X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sluz , pozytywny test owu po Owulacji
Odpowiedz

Sluz , pozytywny test owu po Owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NysiaMisia Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Staraczki , otóż jestem mamą już jednego synka o którego starałam się poprzez testy owu i udało się . Testy po owulacji po jakimś czasie zaczęły być pozytywne i po jakimś czasie i ciążowe . Teraz staramy się o drugie maleństwo również z testami owu. i mocne dwie kreski pojawiły się wieczorem z 13 na 14 i cały 14 . Dzisiaj jest 3 dzień po owulacji i robię codziennie po 3 / 4 testy owu i tak to po owulacji były baldziochy starszne prawie nie widoczne a godzinę temu zrobiłam i prawie pozytywny wyszedł . Bardzo widoczna kreska testowa i prawie tak mocna jak ta druga . Z czym od dzisiaj rana zaczęłam brać Luteine pod język . Śluz bardzo obfity i lepki i biały . I teraz nie wiem bo nie pamiętam ile po pierwszym zajściu miałam pozytywne a też brałam Luteinę , i czy już nie wykazuję że doszło do zapłodnienia . No sama nie wiem , zgupiałam już .

    cb7wflw1vorclz8h.png
    961lqps6i1qz5ant.png
  • Aoife Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 lipca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam idealnie piękny owulacyjny w 23 dniu cyklu, ciąży brak ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ