X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testy z allegro
Odpowiedz

testy z allegro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie kosztuje 89 zł, ale nie czytałam jeszcze na ten temat, jak się rozeznam w temacie to też może spróbuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam i tak ze za 80zl z przesylka mozna kupic... hmmm ale nie wiem wlasnie

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam na allegrp testy owulacyjne te z oczoyebnym różowym paskiem. Zawsze pokazywały dwie kreski ale wtedy gdy naprawdę była owu to kresko były grube i ciemne. Zaszłam w drugim cykli stosowania.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

    Mam też mikroskop owulacyjny, też używałam choć dla mnie wygodniejsze były testy owulacyjne:-) na mikroskopie często miałam liście paproci.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam testy z allegro (w biało-różowym opakowaniu), kupiłam 50 owu + 5 ciążowych. Testuję owu od roku, zawsze późno wieczorem, unikam nadmiaru picia przed testem. Mam bardzo regularne cykle po 28 dni i zawsze ok. 12-13 dnia wychodzi blada kreska (jeszcze nigdy nie było takiej ciemnej jak kontrolna). Kiedyś 11 i 12 d.c. miałam bladą kreskę (do tego ból jajnika i płodny śluz), a 13 d.c. gin sprawdził, że owu była i pęcherzyk pęknięty, wieczorem test wyszedł negatywny. Tak więc te testy są chyba mniej czułe od aptecznych, ale coś tam pokazują, szkoda płacić 5 razy więcej żeby kreska była ciemniejsza :)

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z allegro owulacyjne i ciazowe.
    Nigdy na owulacyjnych mi sie nie pokazala druga kreska tak samo ciemna jak kontrolna. W tym samym momencie zrobilam apteczny i z allegro - kreski testu z apteki byly rowno ciemne. Test z allegro byl w polowie ciemny.
    Co do ciazowych testow z allegro - nie bylam w ciazy. Ale dzien po zastrzyku Ovitrelle kreska byla jasniejsza testowa od kontrolnej.


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ