X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testy z allegro
Odpowiedz

testy z allegro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie kosztuje 89 zł, ale nie czytałam jeszcze na ten temat, jak się rozeznam w temacie to też może spróbuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam i tak ze za 80zl z przesylka mozna kupic... hmmm ale nie wiem wlasnie

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam na allegrp testy owulacyjne te z oczoyebnym różowym paskiem. Zawsze pokazywały dwie kreski ale wtedy gdy naprawdę była owu to kresko były grube i ciemne. Zaszłam w drugim cykli stosowania.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

    Mam też mikroskop owulacyjny, też używałam choć dla mnie wygodniejsze były testy owulacyjne:-) na mikroskopie często miałam liście paproci.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam testy z allegro (w biało-różowym opakowaniu), kupiłam 50 owu + 5 ciążowych. Testuję owu od roku, zawsze późno wieczorem, unikam nadmiaru picia przed testem. Mam bardzo regularne cykle po 28 dni i zawsze ok. 12-13 dnia wychodzi blada kreska (jeszcze nigdy nie było takiej ciemnej jak kontrolna). Kiedyś 11 i 12 d.c. miałam bladą kreskę (do tego ból jajnika i płodny śluz), a 13 d.c. gin sprawdził, że owu była i pęcherzyk pęknięty, wieczorem test wyszedł negatywny. Tak więc te testy są chyba mniej czułe od aptecznych, ale coś tam pokazują, szkoda płacić 5 razy więcej żeby kreska była ciemniejsza :)

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z allegro owulacyjne i ciazowe.
    Nigdy na owulacyjnych mi sie nie pokazala druga kreska tak samo ciemna jak kontrolna. W tym samym momencie zrobilam apteczny i z allegro - kreski testu z apteki byly rowno ciemne. Test z allegro byl w polowie ciemny.
    Co do ciazowych testow z allegro - nie bylam w ciazy. Ale dzien po zastrzyku Ovitrelle kreska byla jasniejsza testowa od kontrolnej.


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ