Forum W oczekiwaniu na testowanie testy z allegro
Odpowiedz

testy z allegro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie kosztuje 89 zł, ale nie czytałam jeszcze na ten temat, jak się rozeznam w temacie to też może spróbuje :)

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam i tak ze za 80zl z przesylka mozna kupic... hmmm ale nie wiem wlasnie

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • optymistkaaa Autorytet

Wysłany: 18 maja 2017, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

• MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam na allegrp testy owulacyjne te z oczoyebnym różowym paskiem. Zawsze pokazywały dwie kreski ale wtedy gdy naprawdę była owu to kresko były grube i ciemne. Zaszłam w drugim cykli stosowania.

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Podbijam pytanie, używa ktoś afrodyty???
    Przyznaje, że zakupiłam i osobiście testuje :)

Mam też mikroskop owulacyjny, też używałam choć dla mnie wygodniejsze były testy owulacyjne:-) na mikroskopie często miałam liście paproci.

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• Marcelina85 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam testy z allegro (w biało-różowym opakowaniu), kupiłam 50 owu + 5 ciążowych. Testuję owu od roku, zawsze późno wieczorem, unikam nadmiaru picia przed testem. Mam bardzo regularne cykle po 28 dni i zawsze ok. 12-13 dnia wychodzi blada kreska (jeszcze nigdy nie było takiej ciemnej jak kontrolna). Kiedyś 11 i 12 d.c. miałam bladą kreskę (do tego ból jajnika i płodny śluz), a 13 d.c. gin sprawdził, że owu była i pęcherzyk pęknięty, wieczorem test wyszedł negatywny. Tak więc te testy są chyba mniej czułe od aptecznych, ale coś tam pokazują, szkoda płacić 5 razy więcej żeby kreska była ciemniejsza :)

Nasz Cud jest już z nami 😍

myifkbc.png

34 lata, starania przez 2,5 roku
    Ja: PAI-1 4G (heterozygota), dodatnie ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    On: Teratozoospermia (morfologia 1%)
    7t1d (*)
  • mgielka98 Przyjaciółka

Wysłany: 12 lipca 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z allegro owulacyjne i ciazowe.
    Nigdy na owulacyjnych mi sie nie pokazala druga kreska tak samo ciemna jak kontrolna. W tym samym momencie zrobilam apteczny i z allegro - kreski testu z apteki byly rowno ciemne. Test z allegro byl w polowie ciemny.
    Co do ciazowych testow z allegro - nie bylam w ciazy. Ale dzien po zastrzyku Ovitrelle kreska byla jasniejsza testowa od kontrolnej.

31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
    ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
    4 IUI - :(
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.