X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 7 dzień po owulacji nagły wzrost temp
Odpowiedz

7 dzień po owulacji nagły wzrost temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • truskawka1906 Koleżanka
    Postów: 64 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co może oznaczać taki duży wzrost tempki tydzień po owulacji ? Miała któraś tak?

  • truskawka1906 Koleżanka
    Postów: 64 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    98b4fac695e8a3d729611bc5ddaec9c7.png

    mój wykres

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko się cieszyć z tak wysokiej tempki:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    u mnie tez jest skok tempki 7 dni po niby wyznaczonej owulacji do tego pierwszy raz w zyciu widze taki kosmos u mnie zeby owulacja byla zaraz po @ i tylko jeden dzien po @ z mezem mielismy upojna noc 7dc i wszelkie starania o bejbi odpuszczone a tu prosze pokazuje mi owulacje 8dc i od tamtej pory temperatura w gore czy to normalne ???
    moglybyscie do mnie zajrzec proszeeee , bo nie moge wkleic swojego wykresu :(

    shelikeastars
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shelikeastars wrote:
    Hej dziewczyny :)
    u mnie tez jest skok tempki 7 dni po niby wyznaczonej owulacji do tego pierwszy raz w zyciu widze taki kosmos u mnie zeby owulacja byla zaraz po @ i tylko jeden dzien po @ z mezem mielismy upojna noc 7dc i wszelkie starania o bejbi odpuszczone a tu prosze pokazuje mi owulacje 8dc i od tamtej pory temperatura w gore czy to normalne ???
    moglybyscie do mnie zajrzec proszeeee , bo nie moge wkleic swojego wykresu :(
    Szczerze to zobaczysz jakie będziesz miała teraz temp. Może być tak że ovu byla 14 dc i teraz jesteś 2dpo dopiero.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawka1906 wrote:
    Dziewczyny co może oznaczać taki duży wzrost tempki tydzień po owulacji ? Miała któraś tak?
    Piękna masz temp :) powodzenia :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • truskawka1906 Koleżanka
    Postów: 64 0

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję ☺ mogło by się wreszcie udać ☺ nie mam pomysłu na prezent świąteczny dla mezulka to prawie byłby ☺

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ