X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Analiza mojego wykresu - poczatkująca
Odpowiedz

Analiza mojego wykresu - poczatkująca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, chciałabym Was prosić o zaglądanie do mojego wykresu i komentarze z radami, obserwacjami. Jestem nowa w temacie wykresów, dopiero 3 dni mierzę temp. nigdy wcześniej tego nie robiłam. Będę wdzięczna za pomoc w analizie na bieżąco ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo o tym wykresie na razie nie można powiedzieć :D Trzeba uzbroić się w cierpliwość :) Obserwuj się dalej i powodzenia!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zapomnij o sprawdzaniu sluzu i zaobserwuj kiedy jest szczyt śluzu czyli ostatni dzień kiedy śluz ma chociaż jedną cechę płodności ( przezroczysty, rozciągliwy na co najmniej 2-3 cm, daje uczucie śliskości/lubrykacji przy podcieraniu) bo bez tego objawu nie da się nic konkretnego wywnioskować :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi ;) wiem, że jeszcze wcześnie ale mam nadzieję, że będziecie zerkać i podpowiadać :)
    Co do śluzu to na razie sucho ale mam zamiar zwrócić na niego uwagę, ostatnio nie miałam..a przynajmniej tak mi się wydawało, był to mój pierwszy cykl z duphastonem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj temp. podskoczyła i tym sposobem jest póki co najwyższą z dotychczasowych dni, które mierzę. Choć na owulację pewnie jeszcze za wcześnie i śluzu ani kszty.

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlugie miewasz cykle?
    Gdzie mierzysz temperature?
    Jak badasz sluz? Tylko na zewnatrz czy przy szyjce takze?

    Poki co ten skok nic jeszcze nie mowi.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również dołączam się z prośbą o jakieś rady staram się 30 mięsiecy ale to mój pierwszy cykl mierzenia temp. śluz obserowałam już dłuższy czas. ale jestem otwarta na wszelkie rady porady propozycje. z góry dziękuję

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka84 wrote:
    Jak dlugie miewasz cykle?
    Gdzie mierzysz temperature?
    Jak badasz sluz? Tylko na zewnatrz czy przy szyjce takze?

    Poki co ten skok nic jeszcze nie mowi.
    Domyślam się, że ten skok jeszcze nic nie mówi i jest pewnie za wcześnie.
    Śluz zaczynam obserwować tylko zewnętrznie, na razie od @ nie miałam..dzisiaj pod wieczór zauważyłam minimalnie.
    Cykle średnio miewam co 30-34 dni, wcześniej miałam co 27-28 dni, ale odkąd przestaliśmy się zabezpieczać miałam co 30 dni, później 34 ale po duphastonie 31 ostatnio.
    Temperaturę badam waginalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2014, 20:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie dzisiaj o moim wykresie? Temp. jak skoczyła i spadła tak drugi dzień dokładnie pokazuje tyle samo.. a wczoraj na USG był pęcherzyk 2 cm i lekarz mówił, że w przeciągu 2 dób powinna być owu..

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp czasem nas robi w konia. Może warto wybrać się na kolejny monitor, żeby spr czy pękł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie lekarz mi tego nie zalecił bo nie wiemy czy pęka czy nie, to dopiero początki monitorowania, w sumie II mies. ale w pierwszym nie było pęcherzyków więc nie ma podstaw by myśleć, że nie pęka. Na razie próbujemy.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Na razie lekarz mi tego nie zalecił bo nie wiemy czy pęka czy nie, to dopiero początki monitorowania, w sumie II mies. ale w pierwszym nie było pęcherzyków więc nie ma podstaw by myśleć, że nie pęka. Na razie próbujemy.

    Tyle, że prawdziwy monitoring polega na ocenie jak pęcherzyk rośnie + czy potem pęka.
    Sama piszesz, że nie wiecie czy pęcherzyk pęka czy nie, więc wg mnie spr tego byłoby priorytetem.
    W I mies monitorowania nie było pęcherzyków - kiedy ich nie było??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Tyle, że prawdziwy monitoring polega na ocenie jak pęcherzyk rośnie + czy potem pęka.
    Sama piszesz, że nie wiecie czy pęcherzyk pęka czy nie, więc wg mnie spr tego byłoby priorytetem.
    W I mies monitorowania nie było pęcherzyków - kiedy ich nie było??
    Pęcherzyki były, ale nie było żadnego dominującego w terminie między 10-14 d.c. tak jak ginekolog zaleca sprawdzanie. Teraz w 13 d.c. jest dominujący.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Pęcherzyki były, ale nie było żadnego dominującego w terminie między 10-14 d.c. tak jak ginekolog zaleca sprawdzanie. Teraz w 13 d.c. jest dominujący.

    Jeśli mam być szczera - szukałabym innego gina, który spr wszystko od początku do końca. To, ze nie było dominującego pęcherzyka 10-14 dc nie oznacza, że nie było go później.
    Teraz niby pęcherzyk jest, ale nie wiesz czy pękł. Gin też nie za bardzo przejął się spr, nie zalecił kontroli.

    Monitoring powinien dać Ci odp czy owulacja była czy nie - czy pęcherzyk pękł czy nie. A Ty nadal tak naprawdę nic nie wiesz. Czy jest sens takiego monitoringu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ginekologa jestem zadowolona póki co i jest jednym z lepszych na jakich tutaj już trafiłam..
    Uważam, że wszystko w swoim czasie i jestem dobrej myśli.
    Pozdrawiam i dziękuję za rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 10:44

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie najwyższa temp. wykres wyznaczył mi owulację na 15-stego, z objawami i słowami gina by się zgadzało, byłam 14-stego i mówił, że w przeciągu 2 dób powinna być :)
    Także mam nadzieję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nowego wątku nie zakładać, tutaj napiszę, mój wykres jest bez sensu dla mnie, czy któraś może coś mi o nim powiedzieć? Ovu wyznaczył mi owulacje, ale czy ona była rzeczywiście, śluz pokrywa mi się z braniem octu, wiec nie wiem czy to nie jego sprawka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przez pomyłkę zaznaczyłam temp. w dniu na poniedziałek i wykres zmienił mi owulację.. była 15 stego teraz przeskoczyła na 17-stego przez pomyłkę. Można to jakoś zmienić ?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ