X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Chciałabym z Wami skonsultować mój cykl. Możliwe ze za chwilę dostanę @ i wszystko będzie jasne, ale dziś jeszcze nie mam i zastanawiam się co się zadziało.

    W 14 dc byłam u gin (przygotowywałam się do IUI), ale na USG okazało się, że jest już po owu (śluz był mega płodny dwa dni, dzień wcześniej, więc trochę się tego spodziewałam i obstawiam, że to właśnie 12, 13 dc miałam owu). Zaraz po wizycie, jeszcze w klinice zrobiłam test owu i kreski pokazały wynik pozytywny, choć obie nie były bardzo czerwone, zwykłe powiedziałabym, cokolwiek to znaczy.

    Oczywiście płacz, lament, bo okazało się, że cykl zmarnowany i przygotowania szlag trafił. 14 dc po wizycie u gina i 15 dc z mężem nie próżnowaliśmy, ale i tak wiedziałam, że chyba nic z tego. A no i jeszcze przed wizytą u gina, 10 dc, ale to znowu było za wcześnie.

    W drugiej fazie miałam kłócie w pachwinie i po lewej stronie, inne niż zazwyczaj i spore bóle brzucha, naprawdę dokuczliwe około tygodnia po owu. Teraz cisza, nic nie boli, mooże delikatny ból i takie napięcie przedbólowe, ale chyba za bardzo skupiam się na sobie. Według mojej aplikacji i obserwacji śluzu dziś jest 16 dzień po owu. Jeśli owu byla w dniu USG to dziś jest 14 dzień po owu, a jeśli była dzień wcześniej to 15 dzień po owu.

    Jak to u Was było, jakie były objawy ciąży i czy były podobne do tych okresowych? Ból brzucha był taki sam, podobny?

    Z góry dzięki!

    Kasiek94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej zrobić po prostu test ciążowy, ewentualnie betę? Po co się dręczysz :) skoro to minimum 15dpo to test a juz na pewno beta pokażą jeśli ciąża jest :) każda z nas jest inna, jedna będzie mieć książkowe objawy ciąży, druga nie będzie mieć ich wcale ;)
    Zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w czasie 7-14 dni więc myślę że możesz już testować, pamietaj że stres i nerwy "jestem czy nie jestem?" ewentualnej ciąży źle służą ;* trzymam kciuki :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do przytulanek 10 dnia cyklu, to wcale nie musiało być za wcześnie w odpowiednich warunkach plemniki są w stanie przeżyć nawet 5 dni ;)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    A nie lepiej zrobić po prostu test ciążowy, ewentualnie betę? Po co się dręczysz :) skoro to minimum 15dpo to test a juz na pewno beta pokażą jeśli ciąża jest :) każda z nas jest inna, jedna będzie mieć książkowe objawy ciąży, druga nie będzie mieć ich wcale ;)
    Zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w czasie 7-14 dni więc myślę że możesz już testować, pamietaj że stres i nerwy "jestem czy nie jestem?" ewentualnej ciąży źle służą ;* trzymam kciuki :)

    Dzięki za odp :) Taaak, mogłabym już zrobić test, ale zazwyczaj kiedy kupuję test i go robię... za chwilę przychodzi @. Pomyślałam, że tym razem się wstrzymam. Zapomniałam wspomnieć, że między 6 a 10 dc brałam Lamettę - stymulację. Zazwyczaj miałam problem z pękaniem... a mąż miał słabe wyniki. To byłby prawdziwy cud, ale... chyba coraz bardziej bolą mnie plecy. Pewnie nic z tego.

    Tak czy siak dzięki za odp :) miło porozmawiać z kimś.

    Maliina lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Dzięki za odp :) Taaak, mogłabym już zrobić test, ale zazwyczaj kiedy kupuję test i go robię... za chwilę przychodzi @. Pomyślałam, że tym razem się wstrzymam. Zapomniałam wspomnieć, że między 6 a 10 dc brałam Lamettę - stymulację. Zazwyczaj miałam problem z pękaniem... a mąż miał słabe wyniki. To byłby prawdziwy cud, ale... chyba coraz bardziej bolą mnie plecy. Pewnie nic z tego.

    Tak czy siak dzięki za odp :) miło porozmawiać z kimś.
    Znam ten ból w temacie testowania bo mam dokładnie tak samo 😅 a mierzysz może temperaturke?

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Znam ten ból w temacie testowania bo mam dokładnie tak samo 😅 a mierzysz może temperaturke?

    Kiedyś zaczęłam mierzyć, ale moje wykresy wyglądały tak dziwnie ze przestałam. Absolutnie nic nie dało sie z nich wyczytać, temperatura była raz wysoko raz nisko, mimo mierzenia o tej samej godzinie, przed wstaniem z łóżka itd itp. Wkurzało mnie to i rzuciłam w kat termometr.

    Postawiłam na monitoring cyklu u gina i ewentualnie testy owu. Mam jednak dziwne wrażenie ze mimo ze staraliśmy sie przytulać w te dni kiedy trzeba i monitoring i testy to potwierdzały, to nic sie nie udawało - stad decyzja o IUI. Mam nadzieje ze w końcu do niej dojdzie, bo i wbicie sie w odpowiedni termin do tego okazał sie wyzwaniem. O i proszę, pisząc te wiadomość juz czuje bóle brzucha. Nadchodzi @ wielkimi krokami.

    :(

    Najgorsze jest to, ze każda @ powoduje u mnie mała depresje. Dodatkowo wszędzie wokół mnie ciąże. Tylko ja jedna zostałam na polu bitwy. Lata lecą, najmłodsza nie jestem, boje sie ze tak juz zostanie.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...ja już dziś nie wytrzymałam i poleciałam na betę, bo te testy jakieś dziwne robią 😂 najpierw nic a później coś się zaczyna pokazywać, oczywiście po czasie, więc nie powinnam zerkać na nie po czasie...dlatego wybrałam się dziś na betę. Negatywna...jestem w 10dpo...myślicie, że jest jeszcze nadzieja? Czy już z krwi by coś na pewno wyszło?

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Dziewczyny...ja już dziś nie wytrzymałam i poleciałam na betę, bo te testy jakieś dziwne robią 😂 najpierw nic a później coś się zaczyna pokazywać, oczywiście po czasie, więc nie powinnam zerkać na nie po czasie...dlatego wybrałam się dziś na betę. Negatywna...jestem w 10dpo...myślicie, że jest jeszcze nadzieja? Czy już z krwi by coś na pewno wyszło?
    Na pewno to raczej nie biorąc pod uwagę że zagnieżdżenie trwa nawet 14 dni, stąd też reguła aby badać nie wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki. Tym bardziej że każda apka wylicza dzień pierwszy cyklu równo po 14 dniach od owulki

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Kiedyś zaczęłam mierzyć, ale moje wykresy wyglądały tak dziwnie ze przestałam. Absolutnie nic nie dało sie z nich wyczytać, temperatura była raz wysoko raz nisko, mimo mierzenia o tej samej godzinie, przed wstaniem z łóżka itd itp. Wkurzało mnie to i rzuciłam w kat termometr.

    Postawiłam na monitoring cyklu u gina i ewentualnie testy owu. Mam jednak dziwne wrażenie ze mimo ze staraliśmy sie przytulać w te dni kiedy trzeba i monitoring i testy to potwierdzały, to nic sie nie udawało - stad decyzja o IUI. Mam nadzieje ze w końcu do niej dojdzie, bo i wbicie sie w odpowiedni termin do tego okazał sie wyzwaniem. O i proszę, pisząc te wiadomość juz czuje bóle brzucha. Nadchodzi @ wielkimi krokami.

    :(

    Najgorsze jest to, ze każda @ powoduje u mnie mała depresje. Dodatkowo wszędzie wokół mnie ciąże. Tylko ja jedna zostałam na polu bitwy. Lata lecą, najmłodsza nie jestem, boje sie ze tak juz zostanie.
    Mam dokładnie tak samo. A ból brzusia to nie jest jeszcze oznaka okresu. Wiele kobiet skurcze przed @ ma też jako objaw ciążowy. Nawet moja apka nalicza mi punkty ciążowe za te skurcze 😅😅

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Dziewczyny...ja już dziś nie wytrzymałam i poleciałam na betę, bo te testy jakieś dziwne robią 😂 najpierw nic a później coś się zaczyna pokazywać, oczywiście po czasie, więc nie powinnam zerkać na nie po czasie...dlatego wybrałam się dziś na betę. Negatywna...jestem w 10dpo...myślicie, że jest jeszcze nadzieja? Czy już z krwi by coś na pewno wyszło?

    Tez kiedyś poleciałam wcześniej niż powinnam. U mnie oczywiście później i tak przyszła @. Wiem, ze kusi strasznie i próbujemy obserwować u siebie wszystkie objawy, ale z doświadczenia powiem, podobnie jak Felinka, ze trzeba sie uzbroić w cierpliwość i sprawdzać dopiero jak @ sie spóźni. Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 20:50

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Mam dokładnie tak samo. A ból brzusia to nie jest jeszcze oznaka okresu. Wiele kobiet skurcze przed @ ma też jako objaw ciążowy. Nawet moja apka nalicza mi punkty ciążowe za te skurcze 😅😅

    Taaa, wiem, przeczytałam cały internet na temat wczesnych objawow ciąży :p dlatego każdy cykl to taka wielka nadzieja i jedna wielka obserwacja u mnie. O! Coś mnie zakłulo! O! Inaczej niż ostatnio! Troszkę sama pracuje na swoją depresje i zawody, ale inaczej juz nie potrafię. Teraz na przykład cały wieczór analizuje swoj wykres :p według apki dzisiaj 16dpo. A przecież wszędzie piszą ze okres powinien być 14 dni po owu i koniec kropka :p w takim razie u mnie chyba guzik prawda! Bo przy cyklach 28dni wychodzi mi owu 12 dc i 16 dni do okresu. Gdzie tu logika?! A jak przy tym wszystkim później to liczyć, sprawdzać, testować, no i jeszcze pamiętając ze przecież to sie moze za każdym razem zmienić :p każdy cykl jest inny! Szaleństwo ;) żeby to było tylko to, ale jak jeszcze dochodzą problemy natury: niepękające pecherzyki, słabe nasienie, etc. Załamka…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 20:51

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Taaa, wiem, przeczytałam cały internet na temat wczesnych objawow ciąży :p dlatego każdy cykl to taka wielka nadzieja i jedna wielka obserwacja u mnie. O! Coś mnie zakłulo! O! Inaczej niż ostatnio! Troszkę sama pracuje na swoją depresje i zawody, ale inaczej juz nie potrafię. Teraz na przykład cały wieczór analizuje swoj wykres :p według apki dzisiaj 16dpo. A przecież wszędzie piszą ze okres powinien być 14 dni po owu i koniec kropka :p w takim razie u mnie chyba guzik prawda! Bo przy cyklach 28dni wychodzi mi owu 12 dc i 16 dni do okresu. Gdzie tu logika?! A jak przy tym wszystkim później to liczyć, sprawdzać, testować, no i jeszcze pamiętając ze przecież to sie moze za każdym razem zmienić :p każdy cykl jest inny! Szaleństwo ;) żeby to było tylko to, ale jak jeszcze dochodzą problemy natury: niepękające pecherzyki, słabe nasienie, etc. Załamka…
    No i nadszedł moment że nie wiem co powiedzieć 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No i nadszedł moment że nie wiem co powiedzieć 🤔

    Ano wlasnie :p dziękuje za dyskusje. Wszystko to i tak pewnie jutro nie będzie miało znaczenia ;) jutro na bank przyjdzie @. Jak nie to ide po test, ale założę sie ze nawet nie bede musiała wyjść z domu ;)

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ano wlasnie :p dziękuje za dyskusje. Wszystko to i tak pewnie jutro nie będzie miało znaczenia ;) jutro na bank przyjdzie @. Jak nie to ide po test, ale założę sie ze nawet nie bede musiała wyjść z domu ;)
    Daj koniecznie znać, trzymam kciuki aby to jednak fasolka kiełkowała ❤️❤️

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Tez kiedyś poleciałam wcześniej niż powinnam. U mnie oczywiście później i tak przyszła @. Wiem, ze kusi strasznie i próbujemy obserwować u siebie wszystkie objawy, ale z doświadczenia powiem, podobnie jak Felinka, ze trzeba sie uzbroić w cierpliwość i sprawdzać dopiero jak @ sie spóźni. Trzymam kciuki :)
    Obiecywałam sobie, że zrobię test najwcześniej dwa dni przed @...ale wyszło jak zawsze...gdzieś przeczytałam, że komuś wyszedl pozytyw szybko, więc pokusilam się o jeden test...później kolejny i kolejny 😂 a przy każdym rozczarowanie i smuteczek...nie dość, że aura za oknem dobija to jeszcze te negatywy swoje robią...w sobotę powinnam dostać @...jeśli nie przyjdzie to dopiero zatestuje...mam nadzieję 😅

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Obiecywałam sobie, że zrobię test najwcześniej dwa dni przed @...ale wyszło jak zawsze...gdzieś przeczytałam, że komuś wyszedl pozytyw szybko, więc pokusilam się o jeden test...później kolejny i kolejny 😂 a przy każdym rozczarowanie i smuteczek...nie dość, że aura za oknem dobija to jeszcze te negatywy swoje robią...w sobotę powinnam dostać @...jeśli nie przyjdzie to dopiero zatestuje...mam nadzieję 😅

    Ja powinnam dostać dziś/jutro. Pewnie dostanę. Juz nadchodzi wielki dół. Trzymam kciuki! Napisz w sobotę jak poszło. :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 16 listopada 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ja powinnam dostać dziś/jutro. Pewnie dostanę. Juz nadchodzi wielki dół. Trzymam kciuki! Napisz w sobotę jak poszło. :)
    Też czuje, że moja @ przyjdzie... No ale nic...nowy cykl, nowa nadzieja będzie 🥰

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 17 listopada 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura dziś w dół, test dla potwierdzenia negatywny. Kolejny miesiąc poszedł się.... 😭

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 17 listopada 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Też czuje, że moja @ przyjdzie... No ale nic...nowy cykl, nowa nadzieja będzie 🥰

    Zazdroszczę pozytywnego podejścia. :)


    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 17 listopada 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    U mnie temperatura dziś w dół, test dla potwierdzenia negatywny. Kolejny miesiąc poszedł się.... 😭

    Ja dzisiaj też wstałam cała obolała. Nic z tego nie będzie, już tylko czekam na pierwsze krople @. To taki dzień, kiedy rozum podpowiada, że @ na pewno przyjdzie, ale ja nadal się oszukuję, aż do ostatniego momentu wielkiego rozczarowania.

    Wygląda chyba na to, że wszystkie trzy jak tu jesteśmy, mamy podobne cykle, bo jak widzę, każda właśnie czeka na @ :)

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ