X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 17 listopada 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Zazdroszczę pozytywnego podejścia. :)
    Ja dziś znów też zrobiłam test...chora jestem jakaś 😂...też negatywny...sama się nakręcam i później większe rozczarowanie :( podejście staram się mieć pozytywne, ale w dniu miesiączki jest tragiczne...później zbieram się do kupy i działamy od nowa 😅

  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 17 listopada 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    U mnie temperatura dziś w dół, test dla potwierdzenia negatywny. Kolejny miesiąc poszedł się.... 😭
    Ja też od samego rana mam dość mocne skurcze plus ból krzyża :( ajjj...

    Nika76 lubi tę wiadomość

  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 17 listopada 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ja dzisiaj też wstałam cała obolała. Nic z tego nie będzie, już tylko czekam na pierwsze krople @. To taki dzień, kiedy rozum podpowiada, że @ na pewno przyjdzie, ale ja nadal się oszukuję, aż do ostatniego momentu wielkiego rozczarowania.

    Wygląda chyba na to, że wszystkie trzy jak tu jesteśmy, mamy podobne cykle, bo jak widzę, każda właśnie czeka na @ :)
    Synchronizacja staraczek 😁

    Mam nadzieję, że w przyszłym cyklu wszystkie będziemy miały ⏸️ i najcudowniejszy prezent pod choinkę 🥰

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 17 listopada 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Synchronizacja staraczek 😁

    Mam nadzieję, że w przyszłym cyklu wszystkie będziemy miały ⏸️ i najcudowniejszy prezent pod choinkę 🥰

    Też nam tego życzę. U mnie naturalnie raczej już nie ma szans, ale zaczynam właśnie proces IUI w 3 kolejnych cyklach, zaczynając od najbliższego. Mam nadzieję, że do 3 razy sztuka maks :) zobaczymy.

    Patrząc na Wasze nicki to jesteście ode mnie parę lat młodsze, może Wam pójdzie łatwiej ;) Bardzo mocno trzymam za to kciuki!
    <3

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby za 5 dni dopiero, ale czuję, że będzie wcześniej, skurcze dziś bardzo mocne i coraz częstsze 🙄 no trudno, oby grudzień przyniósł zacne grono małych skrzatów 🥰🥰

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Taaa, wiem, przeczytałam cały internet na temat wczesnych objawow ciąży :p dlatego każdy cykl to taka wielka nadzieja i jedna wielka obserwacja u mnie. O! Coś mnie zakłulo! O! Inaczej niż ostatnio! Troszkę sama pracuje na swoją depresje i zawody, ale inaczej juz nie potrafię. Teraz na przykład cały wieczór analizuje swoj wykres :p według apki dzisiaj 16dpo. A przecież wszędzie piszą ze okres powinien być 14 dni po owu i koniec kropka :p w takim razie u mnie chyba guzik prawda! Bo przy cyklach 28dni wychodzi mi owu 12 dc i 16 dni do okresu. Gdzie tu logika?! A jak przy tym wszystkim później to liczyć, sprawdzać, testować, no i jeszcze pamiętając ze przecież to sie moze za każdym razem zmienić :p każdy cykl jest inny! Szaleństwo ;) żeby to było tylko to, ale jak jeszcze dochodzą problemy natury: niepękające pecherzyki, słabe nasienie, etc. Załamka…

    Faza lutealna może trwać 10-16 dni. Cykl menstruacyjny nie jest zero jedynkowy... Na nasz organizm i cykl ma wiele czynników czyli np. duży stres, choroba, zmęczenie, dieta etc. W książkach napisane jest, że menstruacja trwa 7 dni, owulacja jest w 14 dniu cyklu a ogólnie cały cykl ma 28 dni. A jak wiemy tak nie jest! Ja mam owulację raz w 11 dc, raz w 15 dc a raz w 13 czy 12 dc. Zależy od tego jaki mamy poziom estradiolu im wyższy tym szybciej rosną pęcherzyki. Nie czytajcie wszystkiego co piszą w necie tylko jeżeli nie wiecie to pytajcie swoich ginekologów dokładnie Wam to wyjaśnią. Bo ja jestem biologiem z wykształcenia a też wielu rzeczy nie wiem ale pytam. Czy to normalne, że moja faza lutealna trwa 15 dni? Czy to normalne, że owulację mam co chwilę w innym dniu cyklu itd. Pytajcie bo kto pyta nie błądzi! W necie dużo pierdoletów pociskają

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    U mnie temperatura dziś w dół, test dla potwierdzenia negatywny. Kolejny miesiąc poszedł się.... 😭

    Nie w 9 dpo!!! Powiedz tak jak będziesz miała 14 dpo i spadek tempki do poziomu temperatur sprzed owulki! I jak będzie negatyw wtedy. Dziewczyny co z Wami? Daję Wam motywacyjnego kopa! Od 6 do 12 dpo jest zagnieżdżanie kurde!

    Felinka94, Tedka, Jolcia90 lubią tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Nie w 9 dpo!!! Powiedz tak jak będziesz miała 14 dpo i spadek tempki do poziomu temperatur sprzed owulki! I jak będzie negatyw wtedy. Dziewczyny co z Wami? Daję Wam motywacyjnego kopa! Od 6 do 12 dpo jest zagnieżdżanie kurde!
    Ja pojęłam 🙆🏻‍♀️

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 17 listopada 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Ja pojęłam 🙆🏻‍♀️

    No i git! Czekać grzecznie proszę na testowanie i nie świrować 😊 ja z uwagi na to, że nie chce już patrzeć na biel po tym oszuście postanowiłam, że dopiero jak do niedzieli nie dostanę 🐒 to zatestuje 😊 okres mam mieć w piątek 😊

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 17 listopada 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    No i git! Czekać grzecznie proszę na testowanie i nie świrować 😊 ja z uwagi na to, że nie chce już patrzeć na biel po tym oszuście postanowiłam, że dopiero jak do niedzieli nie dostanę 🐒 to zatestuje 😊 okres mam mieć w piątek 😊
    Trzymam kciuki 🤞 🥰

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 17 listopada 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    No i git! Czekać grzecznie proszę na testowanie i nie świrować 😊 ja z uwagi na to, że nie chce już patrzeć na biel po tym oszuście postanowiłam, że dopiero jak do niedzieli nie dostanę 🐒 to zatestuje 😊 okres mam mieć w piątek 😊
    Obiecuje, ze w nastepnym cyklu zrobię tak samo 😀

  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się do Was przyłącze, jeśli mogę :)
    Cześć! :)
    O fasolkę walczę od 3 lat, raz na luzie, drugi raz na spinie... wiecie jak jest. Najważniejsze, że jeszcze są siły :)
    Żałuję tylko tego, że do tej pory trafiałam na mało kompetentnych ginekologów :(
    W tym miesiącu pierwszy cykl starań z monitoringiem, 17dc pęcherzyk piękny, dostałam Ovitrelle (robiłam około 16) następnego dnia litry śluzu (w życiu takiego nie miałam), Wielka radość, a to dlatego, że w 10dc ginekolog powiedziała, że z tego cyklu raczej nici, ponieważ endometrium kiepskie, pecherzyk również (cudem urósł do 17dc 😇). Następnego dnia czyli 18dc około 17.00 było serduszkowanie, później koło 21.00 kolejne i następnego dnia około 23.00..... trochę martwię się tym, że za mało i jednak minął za dlugi czas od podania zastrzyku do ❤. We wtorek 20dc byłam na monitoringu, lekarz powiedziała, że z prawego jajnika pecherzyk pękł, na lewym jest cały czas nieruszony. Dostałam luteinę 2x2 50mg do ssania i 2x1 100mg dopochwowo. Od dwóch dni z rana mam jednak spadki temperatury z rana... obawiam się porażki, ale gdzieś tam nadzieja się tli. Od owulacji odczuwam pobolewanie jajników, bóle jak na okres, ale znacznie delikatniejsze i zwiększoną niż zawsze ilość śluzu (biało kremowy, trochę grudkowy).
    Czekam na @, ale w tym miesiącu ze zwiększonym optymizmem na to, że nadejdzie... chyba dlatego, że w końcu coś się dzieje z moim "zdrowiem"


    Co słychać u Was? :)

    Felinka94, Jolcia90, Tedka lubią tę wiadomość

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atwysz wrote:
    To i ja się do Was przyłącze, jeśli mogę :)
    Cześć! :)
    O fasolkę walczę od 3 lat, raz na luzie, drugi raz na spinie... wiecie jak jest. Najważniejsze, że jeszcze są siły :)
    Żałuję tylko tego, że do tej pory trafiałam na mało kompetentnych ginekologów :(
    W tym miesiącu pierwszy cykl starań z monitoringiem, 17dc pęcherzyk piękny, dostałam Ovitrelle (robiłam około 16) następnego dnia litry śluzu (w życiu takiego nie miałam), Wielka radość, a to dlatego, że w 10dc ginekolog powiedziała, że z tego cyklu raczej nici, ponieważ endometrium kiepskie, pecherzyk również (cudem urósł do 17dc 😇). Następnego dnia czyli 18dc około 17.00 było serduszkowanie, później koło 21.00 kolejne i następnego dnia około 23.00..... trochę martwię się tym, że za mało i jednak minął za dlugi czas od podania zastrzyku do ❤. We wtorek 20dc byłam na monitoringu, lekarz powiedziała, że z prawego jajnika pecherzyk pękł, na lewym jest cały czas nieruszony. Dostałam luteinę 2x2 50mg do ssania i 2x1 100mg dopochwowo. Od dwóch dni z rana mam jednak spadki temperatury z rana... obawiam się porażki, ale gdzieś tam nadzieja się tli. Od owulacji odczuwam pobolewanie jajników, bóle jak na okres, ale znacznie delikatniejsze i zwiększoną niż zawsze ilość śluzu (biało kremowy, trochę grudkowy).
    Czekam na @, ale w tym miesiącu ze zwiększonym optymizmem na to, że nadejdzie... chyba dlatego, że w końcu coś się dzieje z moim "zdrowiem"


    Co słychać u Was? :)
    Hej! :) Wczoraj miałam depresję bo test negatywny i był spadek, ale BuBu90 mną trząchła i się opamiętałam ;) dziś temperatura znów 36,9 ale termin miesiączki na poniedziałek więc jeszcze wszystko może się zdarzyć 🤦🏻‍♀️ ogólnie też mam bóle podbrzusza, cycki też mnie szarpią. Niby bym mogła wrzucać w siebie wszystko jak do śmietnika a jednocześnie mam odrzuty na jedzenie.
    To mój pierwszy cykl skrupulatnego mierzenia temperatury, picia ziółek na owulke i robienia testów owu. Choć to już 11 cykl starań to jakoś dopiero w tym miesiącu spielam dupe żeby baczniej obserwować swój organizm 🙄 i chyba po prostu psychika mi fiksuje 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 13:30

    atwysz lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cierpliwie czekam na @...a właściwie na jej brak...obserwuje się w tym miesiącu jak nigdy...

    z tymi bólami brzucha to mam jakoś tak dziwnie, bo od tygodnia pobolewa mnie ale takimi etapami...przez godzinkę, dwie boli i później cisza totalna ;p od wczoraj nie boli mnie w ogóle praktycznie, ale czuję jak narasta PMS. Jakbym miała siekierę to bym poszła rąbać drewno chyba 😂 temperatura niby też w górze, bo 37...zwariować można 😂
    Czuję że hormony robią sobie we mnie niezła imprezkę 😂

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Ja też cierpliwie czekam na @...a właściwie na jej brak...obserwuje się w tym miesiącu jak nigdy...

    z tymi bólami brzucha to mam jakoś tak dziwnie, bo od tygodnia pobolewa mnie ale takimi etapami...przez godzinkę, dwie boli i później cisza totalna ;p od wczoraj nie boli mnie w ogóle praktycznie, ale czuję jak narasta PMS. Jakbym miała siekierę to bym poszła rąbać drewno chyba 😂 temperatura niby też w górze, bo 37...zwariować można 😂
    Czuję że hormony robią sobie we mnie niezła imprezkę 😂
    Daj spokój mnie momentami nachodzi taki wulkan wkur*ienia że mogłabym rzucać skałami :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze widzieć, że nie tylko ja tak mam 😂

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że dołączają kolejne koleżanki. Mnie niestety mój organizm nie zawiódł i okres przyszedł. Dziś 2dc, od jutra zaczynam stymulację pęcherzyka Lamettą. 10dc wizyta u gina. Zobaczymy co powie na temat pęcherzyka. Według moich obserwacji owu jest ok. 12 dc, wychodzi zatem w niedzielę. Wątpię, żeby zrobili mi IUI w niedzielę... mam już dość.
    Zazdroszczę Wam, że jeszcze macie siłę, nadzieję i możliwości na naturalne starania. Znając moje szczęście nie uda się w trakcie 3 IUI i zostanę znowu z niczym. Zastanawiam się nad adopcją, ale jakoś nie mogę się przemóc. Tli się we mnie tak silna chęć posiadania własnego dziecka... ratunku... :( wielki dół!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 14:11

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możesz się teraz dołować! Wiem, że przed Tobą wielka walka...pamiętaj, że musisz być silna przez te 3 miesiące...pewnie po pierwszym cyklu napiszesz nam jak bardzo jesteś szczęśliwa, bo się udało 🥰 mnie też momentami nachodzą takie dziwne myśli..."co jeśli już nie będę mogła mieć dzieci"...staram się szybko je odgonić i myśleć tylko pozytywnie. Niby siłą dobrych myśli przyciągamy dobre rzeczy 🥰 myślę, że tam gdzieś na chmurce siedzi mały aniołek i wybiera sobie idealny czas, by zagnieździć się w Twoim brzuszku 😘😘😘

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 19 listopada 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Nie możesz się teraz dołować! Wiem, że przed Tobą wielka walka...pamiętaj, że musisz być silna przez te 3 miesiące...pewnie po pierwszym cyklu napiszesz nam jak bardzo jesteś szczęśliwa, bo się udało 🥰 mnie też momentami nachodzą takie dziwne myśli..."co jeśli już nie będę mogła mieć dzieci"...staram się szybko je odgonić i myśleć tylko pozytywnie. Niby siłą dobrych myśli przyciągamy dobre rzeczy 🥰 myślę, że tam gdzieś na chmurce siedzi mały aniołek i wybiera sobie idealny czas, by zagnieździć się w Twoim brzuszku 😘😘😘

    Dziękuje Ci! Jesteś bardzo miła :) dobrze przeczytać takie słowa, skoro w głowie same negatywne myśli. Postaram sie mocno zmienić swoje myślenie. Chociaż na te 3 miesiące. Zdążę sie jeszcze posmucić :* będę dawać znać w tym wątku co słuchać :) mam nadzieje ze i Ty/Wy sie pochwalicie swoimi losami :) będę zaglądać!

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 19 listopada 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że te myśli się kłębią...we mnie też...codziennie od nowa i od nowa, to normalne. Zaczynamy wątpić w to małe wielkie szczęście 👶 ale smuteczek teraz niczego dobrego nie przyniesie...pozytywnie się nastaw i zobaczysz jak zacznie się życie cudownie układać. mam taką wielką nadzieję 🥰 i życzę tego nam wszystkim... Ja już się nastawiłam na niepowodzenie w tym cyklu, @ jeszcze nie mam i temperatura złudnie w górze, ale testy cały czas negatywne i brzuch mnie coraz częściej boli...teraz już nastawiam się na to, że lada moment przyjdzie. Ale cycki do przodu i działamy dalej 🥰

    Tedka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ