X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ból piersi przed okresem
Odpowiedz

Ból piersi przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy słabnacy bol piersi przed okresem wyklucza ciąże? Do tej pory zazwyczaj 9-10 dni po owu zaczynaly mnie bolec mocno piersi a zazwyczaj 2-3 dni przed @ bol zaczynał słabnąć i przychodziła @, czy u was tez tak to wygląda??

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Marysia777 Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten ból słabnie tak delikatnie dzień przed, ale na dobre zaczyna odpuszczać w dzień miesiączki. Do tego spadek temperatury max 2 dni przed, minimum 1 dzień przed.

    Marysia777
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam dzień przed lub w dzień @ ból słabnie i piersi robią się miekkie.
    A tak to różnie zależy od cyklu czasem zaczynają boleć mnie zaraz po owulacji , a czasem z 6 dni przed okresem. Tak samo czasami bolą mnie tylko piersi , szczególnie po boku a niekiedy same sutki.
    Robiłam ostatnio badanie na prolaktyne i mam podwyższoną, czytałam ,ze to może być przyczyna.

    justi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ