X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów brak okresu a przebyta choroba
Odpowiedz

brak okresu a przebyta choroba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulec Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny...
    jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobny temat już się pojawił.

    otóż mam pytanie do Was. około 8-9 dnia cyklu miałam bardzo wysoką temperaturę (dochodziła nawet do 39.5'C), dreszcze i ogólnie kiepskie samopoczucie. taki stan utrzymywał się przez prawie 5 dni. teraz mam problem, bo spóźnia mi się okres... z mężem kochałam się w te dni z zabezpieczeniem. czy jest możliwe, że przez przebytą chorobę mogła mi sie rozregulować miesiączka?
    dodam, że teraz mam suchość w pochwie, napady jedzenia i od czasu do czasu boli mnie podbrzusze. czy mam się uzbroić w cierpliwość i czekać?

    i jeszcze jedno... temperaturę mierzę od kilkudziesięciu dni i nie podoba mi się niska temperatura w drugiej fazie cyklu. czy powinnam się skonsultować z lekarzem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 16:00

    6b2efe4cbe5f8b3807f2864708e0868b.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj . Tu nie widać żeby cykl miał drugą fazę . Byc może przez chorobę coś się namieszało . Mi rejs statkiem skutecznie wstrzymał miesiączkę na kilkanaście dni . Potem okazało się , że mam niepęknięty pęcherzyk i @ wywoływana była luteiną . Możliwe , że cykl będzie długi i owulacja jeszcze wystąpi , albo to cykl bezowulacyjny i może sie przeciągnąć . Na wszelki wypadek skonsultowałabym to z lekarzem ale poczekaj jeszcze , bo może coś się zmieni :)
    Pozdrawiam

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ