X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak owulacji na wykresie
Odpowiedz

Brak owulacji na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Indiana1980 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane,zaznaczylam wlasnie na wykresie pozytywny test owulacyjny,wraz z szeregiem towarzyszacych temu dolegliwosci a mimo to,NIE POJAWILA SIE NA WYKRESIE ZADNA CZERWONA NAWET PRZERYWANA KRESKA...DLACZEGO?Dodam ze w zeszlym mcu nie bylo tego problemu

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępnij wykres -to po pierwsze :)
    jeśli jest wszystko czego wymaga of, aby zaznaczyć owulacje to nie dzieje się to od razu- to po drugie :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę temat :)
    U mnie w dalszym ciągu pojawia się informacja, że owulacja nie została wykryta...

  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 23 października 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam ten sam problem :( Brak zaznaczonej owulacji. Poratujcie...

    benitka lubi tę wiadomość

  • domisia82 Przyjaciółka
    Postów: 85 107

    Wysłany: 23 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam brak zaznaczonej ovu-ale to pewnie hormony po poronieniu dalej szaleja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 10:27

    Mikołaj [*]30.08.2014....19tc



    https://www.maluchy.pl/ci-70874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby zostala wykryta owu musza byc co najmniej dwa czynniki,temperatura(skok odpowiedni) oraz np sluz.

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 23 października 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program zaznacza owulację dopiero po 3 dniach. Na Waszych wykresach papierowych, jeśli takowe prowadzicie, też owulacji nie potwierdzicie po 1 wyższej temperaturze, ale dopiero po co najmniej 3.

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ