X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Clearblue - cyrfowy test owulacji
Odpowiedz

Clearblue - cyrfowy test owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 13:41

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juudi, wczoraj znalazłam same paski na stronie time4baby.pl.

    juudi lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Lavieenrose Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował test fioletowy do planowania płci dziecka? Czy przy migającej buźce można się jeszcze starać na dziewczynkę ? Kiedy przestać ?

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 21 dzien cyklu i robiłam testy od 3 dnia i cały czas negatywny

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz cykle? Co z pozostałymi parametrami, np.temperaturą, śluzem?

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiula1990 wrote:
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic

    Po pierwsze: może być błąd pomiaru. Żadne testy nie są doskonałe. Po drugie możliwe, że akurat w tym cyklu nie miałaś wyrzutu LH. Jednocześnie miałaś śluz. Zbadałabym hormony.
    Jak robię clear blue, to nie robię innych testów, żeby bałaganu w głowie nie mieć.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiula1990 wrote:
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic



    Takie dziwactwa były u mnie w tym cyku. Testy paskowe najpierw negatywy kilka dni a póżniej 2 dni pod rząd pozytyw ewidentny, dla "pewności" i potwierdzenia zrobiłam testy Clearblue (4dni) - wszystkie puste kółeczka -> negatywy. Testy były robione z tego samego moczu. Któremu wierzyć nie wiem, jednak zgodnie z temp i 1 dniowym śluzem płodnym owu powinna była być.
    Jednak o tym co teraz się dzieje z temperaturą to szkoda mi gadać... Jakiś dziwny cykl; wszystko wariuje

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie, nie wiem jak to wszystko czytać

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony w porządku zrobione 3 miesiące wczesniej.
    Wizyta ginekologiczna tez i wszystko w porzadku.
    Może poprostu w głowie burdel!?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz na jakiś czas zdarza się po prostu bałagan, czy to przez stres czy jakieś inne czynniki. No niestety, więcej Ci nie podpowiem, bo nie mam pomysłu.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże. Cykle zamotane jak ja. Fakt, że stres mnie nie opuszcza w tym cyklu.

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie denerwuj się bo to nie wspomoże w najgorszym przypadku zostaje jeszcze monitoring ;)
    Miejmy nadzieje, że się poukłada. Mi buźka wyskoczyła w 25 dniu cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Pałeczki' Do testów nez problemu kupicie w sieci (polskie strony) i na allegro.

    Dzięki nim zaszłam w ciążę z córką:)

  • Ineez Koleżanka
    Postów: 34 44

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 rodzaje Clear Blue, jeden różowy, drugi bada 2 hormony ma kolor fioletowy.Niestety kończą mi się paski, a na Allegro, gdzie zamawialam zestaw nie ma osobno pasków.Wiem że chyba są na e Bay, ale jakoś boję się w ten sposób kupować, nigdy nie kupowałam tam niczego.

    02.2016 poronienie,łyżeczkowanie, ciężkie zapalenie endometrium,7 tc.
    06 2018 ciąża pozamaciczna, krwotok,usunięty lewy jajowód.
    Starania:Clo, Metformax, Ovitrelle, Luteina,suplementy
    4b5ff75ef9.png
    60cca457a4.png
    dee1c600ec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że już się nie produkuje samych wkładów do clearblue. Myśle że te co są w sprzedaży to są pozostałości z magazynów. Chyba tylko sprzedają teraz w zestawach 10wkladow + tester.

  • Domi9534 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie mi proszę.
    Staramy się o dziecko cykle mam co 29 dni, ostatnia miesiączka 14/06 dzisiaj to mój 21 cykl a od 9 cyklu robię testy owulacyjne, do 16 robiłam paski ale były negatywne, od 16 robię cyfrowy, 16 miałam negatywny tzn puste kuleczko (używam Clearblue) a od 17 mam mrugajaca buzke, czyli 3 dni mi mruga... O co chodzi? Bo w instrukcji jest, że jeżeli mruga to szansa na zajście, a jak stoi to najbardziej płodny ale już 3 dzień mruga czy to nie za długo?

  • Hania2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    A co myślicie o takiej sytuacji?
    Wczoraj po 3 teście z porannego moczu około 7 rano wyszła uśmiechnięta minka. Stosunek odbyl się wieczorem. Wiem, że zgodnie z instrukcja powinno się współżyć w ciągu najbliższych 48h i najbliższe dwa dni są najbardziej płodne. Jednak z ciekawości dzisiaj zrobiłam również test z samego rana i już wyszło tylko puste kółeczko? Czy któraś z Was też tak miała? Zastanawia mnie czy dzisiaj również nie powinno być uśmiechniętej minki..

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ