X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CO O TYM MYŚLICIE ????
Odpowiedz

CO O TYM MYŚLICIE ????

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • stokrtka Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2017, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo Tobie dziękuję za informację, właśnie nie wiedziałam jak to do końca interpretować. Tak bardzo bym chciała żeby się udało;)

• Aenu Autorytet

Wysłany: 8 maja 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj wróciła do 37,08

• Aenu Autorytet

Wysłany: 8 maja 2017, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle około 40 dni. Test chce zrobić około czwartku/piątku.

• stokrtka Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zawsze 29 dni - oprócz tego też poczekam do piątku- bo juz tyle tych testów zrobiłam, że chyba bez sensu się spieszyć

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2017, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu ja tez testuje w piatek... będzie sie dzialo :-)

Aenu lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ