X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co oznacza taki okres? Jest się czym martwić?
Odpowiedz

Co oznacza taki okres? Jest się czym martwić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wyciagajac wnioski z ryzyka stosunku, opisu okresu i zachowaniu szyjki po nim nic nie mozna powiedziec? Naprawde bardzo sie denerwuje, ze jestem w ciazy

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juleczka - nic co mogło by cię przekonać na 100%

    moim zdaniem jak miałaś okres to nie jesteś w ciąży. Więc wyluzuj i zamiast sie martwić poczytaj "Naturalne metody planowania rodziny"
    lektura pomoże ci oswoic sie z cyklem i wspomóc stosowanie prezerwatyw.
    Ja nie jestem z tabletkami anty, stosowałam npr skutecznie przez półtora roku

    pozdr

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ