X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

co się dzieje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 4 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie po 13 dniach temp wyzszych dostałam okres- dziwny okres rozkręcał sie w pierwszy dzien - potem drugi byl dosc mocny choc raptem 3 tampony zuzyte ale byl bardzo bolesny te 2 dni i były skrzepy, nie duzo ale na pewno były. W 3 dniu miałam bardzo ale to bardzo silny bol brzucha- trwal ok 5 min- wziełam nospe forte i przeszlo, ale cały czas pikał mnei jajnik. 3 go dnia krwawienie juz bylo bardzo słabe, dzisiaj 4 dzien i jest rowniez skromne ale krew ciemna, najdziwniejsze ze temp sie podniosły moze nie do oszałamiajacych wysokosci ale nie spadły ponizej granicznych z 1 fazy, dodam że w 12 dniu wyzszych zrobilam bete i byla ponizej 1. A teraz dzisiaj w 4 dzien niby cyklu test mi wyszedł z blada kreską ale widoczna od razu, co jest grane ????? jak to mozliwe

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 4 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłabym na bete jeszcze raz.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 4 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz ale przeciez to praktycznie niemozliwe żeby to byla ciąza

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 4 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jednak ta blada kreska i nie spadająca temperatura by mnie zainteresowała. A w przypadku powtórzenia się tak silnego bólu poszłabym do lekarza. Lepiej dmuchać na zimne.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 4 września 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje, mam zamiar jeszcze dzis powtorzyc test, zrobilam z bardzo rozcienczonego moczu a i tak byla blada wiec albo wieczorem zrobie albo rano. zastanawiam sie jakim cudem ta ciąża bo owulacje miałam ok 18 dni temu , wiec no już dość dawno i ten okres ze skrzepami , boje sie że to moze byc zle umiejscowiona ciąża :( jesli w ogole.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test i jak dalej będą 2 kreski to na betę, a jak wyjdzie pozytywna to do gin. Ja bym tak zrobiła. I gdzieś czytałam, że torbiel może fałszować wynik testu.. ale nie pamiętam źródła więc nie wiem czy to było wiarygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 16:38

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 4 września 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem na początku ciąży zdarzają się krwawienia, tak że dziewczyny myślą że to okres. Nie mam wiedzy co może dawać pozytywny test i wysoką temp gdyby ciąży nie było. Nie martw się, tylko zrób badanie. Jeśli beta wyszłaby pozytywna, zrobiłabym drugą po 48 godzinach. Wtedy będzie wiadomo więcej.
    Może owulacja była troszkę póżniej niż myślisz (chyba że miałaś monitoring i wiesz na pewno).

    Doczytałam, że czasem pozytywny test dają brane w cyklu leki na pęknięcie pęcherzyka. To tak informacyjnie, może się kiedyś komuś przyda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 16:43

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 5 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test i znow blada kreska ale to bardzo blada, właśnie tej torbieli sie bajbardziej chyba boje, poczekam jeszcze do poniedziałku, ale na ciąże to na pewno nie licze, tylko skąd ten bladzioch masakra jakaś

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ