X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cyclodynon a owulacja z obu jajników?
Odpowiedz

Cyclodynon a owulacja z obu jajników?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z Cyclodynonem (ginekolog zalecił na wyrównanie poziomu prolaktyny, silny PMS :( ) i wczoraj miałam owulację, 14dc, tak jak zwykle. Skok temperatury gwałtowny jest - z tym też nigdy nie było problemu. Zawsze czuję owulację, zwykle jest dość bolesna.

    Testy ovu od przedwczoraj były negatywne, więc spodziewałam się raczej zmiany momentu owulacji, ale wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie prawy jajnik, jak na owulację.
    Ból był dużo bardziej intensywny niż zwykle. Po jakichś 2-3 godzinach po prawej stronie się uspokoiło, ale zaczęło po lewej! Nie wiem czy to możliwe (podobno czasem się zdarza), ale wygląda na to, że miałam owulację z obu jajników.

    Miałyście podobnie?

    Ciekawe jak będzie dalej wyglądał wykres i jakie będą objawy przed okresem.

    https://ovufriend.pl/graph/52b37292e6696552fce73b23db3b7d10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 07:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ