X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cyclodynon a owulacja z obu jajników?
Odpowiedz

Cyclodynon a owulacja z obu jajników?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z Cyclodynonem (ginekolog zalecił na wyrównanie poziomu prolaktyny, silny PMS :( ) i wczoraj miałam owulację, 14dc, tak jak zwykle. Skok temperatury gwałtowny jest - z tym też nigdy nie było problemu. Zawsze czuję owulację, zwykle jest dość bolesna.

    Testy ovu od przedwczoraj były negatywne, więc spodziewałam się raczej zmiany momentu owulacji, ale wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie prawy jajnik, jak na owulację.
    Ból był dużo bardziej intensywny niż zwykle. Po jakichś 2-3 godzinach po prawej stronie się uspokoiło, ale zaczęło po lewej! Nie wiem czy to możliwe (podobno czasem się zdarza), ale wygląda na to, że miałam owulację z obu jajników.

    Miałyście podobnie?

    Ciekawe jak będzie dalej wyglądał wykres i jakie będą objawy przed okresem.

    https://ovufriend.pl/graph/52b37292e6696552fce73b23db3b7d10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 07:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ