X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czarna przerywana kreska na wykresie
Odpowiedz

Czarna przerywana kreska na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:55

    Ezia90 lubi tę wiadomość

  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    o.O
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! Dziewczyny jak zaznaczyć owulacje na wykresie ręcznie. Pozdrawiam

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Witam!! Dziewczyny jak zaznaczyć owulacje na wykresie ręcznie. Pozdrawiam

    Ważka, musisz kliknąć na swoim wykresie w dzień, w którym sama chcesz zaznaczyć owulację (otworzy Ci się okienko do wpisywania temperatury), a następnie na dole tego okienka masz napis: Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone - zmień <-- klikasz sobie to zmień, pokaże Ci się komunikat w którym klikasz TAK. Automatycznie powinna pojawić się czarna, przerywana kreska owulacyjna w dniu, który wybrałaś.

    http://www.iv.pl/images/44377080269508208248.jpg

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lauda, a można wpisać dowolny dzień czy automatycznie zapisze dzień dzisiejszy. Pozdrawiam

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Dzięki Lauda, a można wpisać dowolny dzień czy automatycznie zapisze dzień dzisiejszy. Pozdrawiam

    To okienko otwierasz sobie w dniu, który sama wybierzesz. (Wpisując temperaturę na wykresie, możesz przecież edytować każdy wcześniejszy dzień i dokonać w nim zmian), dlatego owulację możesz sobie wyznaczyć dokładnie tam gdzie wydaje Ci się, że była - nawet jeśli ten dzień już minął.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda dziękuję bardzo.

  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam taką linię przerywaną, program zmienił mi dzień owulacji, ale nie wiem czy dobrze, zerknijcie dziewczyny na mój wykres.

    ovufriend.pl
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 14 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam taki problem...jak wchodze na komputerze na Ovu to nie wyświetla mi wpisanych temperatur w ogóle wszystkiego co jest na górze wykresu czyli tych wszystkich lini i numerków fazy lutealnej...wchodząc na stronę z telefonu wszystko pięknie mi się wyświetla...w czym może być problem orientuje się któraś??
    :D

    5cs
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ