X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest szansa? Proszę oceńcie
Odpowiedz

Czy jest szansa? Proszę oceńcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa1987 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wiem ze jeszcze mój cykl się nie skończył ale jak wam się wydaje czy jest szansa w tym miesiącu? i powiedzcie proszę jak to jest z tymi temperaturami po owulacji. Czy w przypadku ciąży temperatura musi stale rosnąć czy wystarczy ze będzie się utrzymywać na wyższym poziomie?

    3a512b03e95a593b3f329e51c4934100.png
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie nie nakrecaj sie to podstawa. Szansa zawsze jest nawet z nizszymi temperaturami. Ostatnio wyczytalam w takim pieknym artykule ze poki tepka nie spadnie do poziomu owulacyjnego mozna miec nadzieje. W praktyce wiem iz spadek w moim 10 dpo oznacza @ niestety. Wyzsza teperatura powinna sie utrzymywac przez jakis czas ale ona rosnie do pewnego pulapu i potem oscyluje w tych gornych granicach ;) Trzymam kciuki kochana wykres wyglada ladnie oby bylo cos z tego ;* aaaaa i jeszcze jedna rada nie testuj przed terminem @ czesto gdzies pojawiaja sie II ale pozniej jest placz i bol. Lepiej poczekac ♡♡♡♡♡♡♡

    Justeck, surreal95, paulad11 lubią tę wiadomość

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • Nowa1987 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lussy dziękuję za dobrą radę :-) postaram się wytrzymać do terminu miesiącu choć będzie trudno :-)

    3a512b03e95a593b3f329e51c4934100.png
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki kochanie. Badz wytrwala i cierpliwa :)

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, Nowa1987 ja równiez jestem w podobnej sytuacji jestem w 8 dniu wyzszych temp. zrobiłam test i wyszła baardzo ale to baardzo blada kreseczka, ale się nie nakręcam(łatwo powiedzieć) . Staramy sie w zasadzie od 3 cykli , z pierwszym dzieckiem 1,5 roku zeszło no nic zobaczymy. Podsyłam moj wykres jak myslicie jest szansa?
    3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png
    pozdrawiam i napisz czy masz jakies objawy

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    witaj, Nowa1987 ja równiez jestem w podobnej sytuacji jestem w 8 dniu wyzszych temp. zrobiłam test i wyszła baardzo ale to baardzo blada kreseczka, ale się nie nakręcam(łatwo powiedzieć) . Staramy sie w zasadzie od 3 cykli , z pierwszym dzieckiem 1,5 roku zeszło no nic zobaczymy. Podsyłam moj wykres jak myslicie jest szansa?
    3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png
    pozdrawiam i napisz czy masz jakies objawy

    napisałam Ci pod wykresem

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1987 wrote:
    Witam. Wiem ze jeszcze mój cykl się nie skończył ale jak wam się wydaje czy jest szansa w tym miesiącu? i powiedzcie proszę jak to jest z tymi temperaturami po owulacji. Czy w przypadku ciąży temperatura musi stale rosnąć czy wystarczy ze będzie się utrzymywać na wyższym poziomie?

    musi być wyższa niz w 1 fazie, u ciebie szanse sa ;) wazne zeby wierzyc

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Nowa1987 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud niestety jako takich objawów nie mam :-(, żadnego bólu brzucha ani piersi, ale może jest jeszcze za wcześnie? Ah ta moja nadzieja... :-)

    3a512b03e95a593b3f329e51c4934100.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1987 ja w sumie też nie mam żadnych czasm mnie ciągnie w dole brzucha , jak jakos nagle nerwowo sie rusze, piersi mnie bolą baardzo ale zawsze mnie bolą wiec nie wiąże tego zbytnio. Widze ze mamy podobne te wykresy, ja niby miałam 2 dni temu spadek ale czy to "to" ?? eh to czekanie

  • DżoanaA Autorytet
    Postów: 386 386

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy cykl po poronieniu (pierwszy po samoistnej @), bardzo chcemy z mężem mieć dziecko i każdy najmniejszy sygnał to już dla mnie nadzieja ale staram się nie wkręcać za bardzo ;p Pomóżcie proszę, co myślicie o moim wykresie? Pozdrawiam :)

    relghdge5lg0owut.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nei ma @ szansa jest zawsze. Nie doszukujcie się u siebie objawów bo one są niestety często nieprawdziwe. Nie możemy czuć mdłości po zagnieżdżeniu, nacisku na pęcherz, senności...to siedzi w głowie.

    blau, Justeck lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    43fb6b61d3d5cb34d32308cbeee82bab.png

    Dziewczyny prosze o opinię, te doświadczone. W pierwszej fazie brak temp , bo byłam na urlopie. Ogólnie pierwszy raz mam takie wysokie temp, sama nie wiem czy to przez luteine czy może wkońcu sie udało. staram sie nie nakręcać i podchodzić realistycznie do wszystkiego tymbardziej, ze zero objawów ciążowych, szyjka nisko, piersi miekkie. Co myslicie kochane?

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obawiam się że luteina wpłynęła na wysokie temp. to progesteron a ten własnie powoduje wzrost, czy to naturalnie (jesli nie ma organizm problemów) lub tez sztucznie w postaci np. luteiny. A dlaczego bierzesz luteine? - wskazanie lekarza?

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam niski progesteron. Broka na wysoka prolaktynę, a luteine na progesteron. Zalecenia lekarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ