X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy mój wykres daje nadzieje na ciąże?
Odpowiedz

czy mój wykres daje nadzieje na ciąże?

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś wzrosła. Sama nie wiem co o tym myśleć.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sądzicie o moim wykresie?

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wykres jest imponujący- oby zakończył się powodzeniem

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś robiłam betę ale wynik <1 :(
    ale się pocieszylam, bo poprzednio robiłam test w 11 dpo i było 2,6, więc jeszcze nadzieja całkiem nie zniknęła :)
    martwi mnie tylko ten dzisiejszy spadek, w sumie sporo patrząc na temp. z poprzednich dni ale w sumie też wysoko nad linią niskich temp. nie wiem czy to ma jakiś wpływ ?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spada temperatura, spada progesteron, idzie @. U mnie taki spadek znaczy @. Ale może u Ciebie jeszcze pójdzie w górę. Może to zagnieżdżenie? Trzymam kciuki. 10 dpo w sumie by pasowało o ile tempka odbije w górę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 22:15

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ