X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CZy to owulacja? [ 06.11.2014 ]
Odpowiedz

CZy to owulacja? [ 06.11.2014 ]

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta proszę zajrzyjcie na mój wykres, czy taaaaaki spadek tempki jak dziś [ 06.11.2014 ] może oznaczać, że dziś jest dniem owulacji?
    Przejrzałam bazę wykresów i na prawdę są tak różne, że ciężko znaleźć jakąś prawidłowość mówiącą o takim spadku.
    Z góry dzięki za każdą opinię!!

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja może wystąpić 3 dni przed jak i po wzroście temperatury :) Więc jak jutro już będzie rosnąć to dzisiejszy dzień może być tym owulacyjnym ale nie jest na 100 procent pewne, że to akurat dzisiaj. Tak mi się wydaje :)

    Justeck lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 6 listopada 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mityczny pokutujący "spadek owulacyjny". Nawet jeśli jutro byłby wzrost (tempka co najmniej 0,05 wyższa od najwyższej z 6ciu bezpośrednio przed nią), to nie oznacza że dzisiaj jest owulacja. Jak wskazuje poprzedniczka, owulacja może być kilka dni przed i kilka dni po wzroście. Spadek temperatury nie ma tu nic do rzeczy.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ