X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

detektor ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaisa ;D Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam to mój pierwszy cykl na Ovufriend i mam pytanie. Jak działa detektor ciązy albo interpretacja wykresu? bo Ovu wyznaczył mi na wykresie owulacje linią ciągłą niby była 4 dni temu. Ale z boku nadal pisze że owulacja nie została jeszcze wykryta i ten detektor jest niedostepny. moje temperatury nadal sa wyzsze.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 maja 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w zeszłym cyklu detektor wskazywał 88% tego, że test będzie pozytywny :) a tu co? dupa ;) Nie sugeruj się jego wskazaniami, bo to jeden wielki pic na wodę. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ