X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Długość cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Akte Koleżanka

Wysłany: 24 października 2021, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanko odnośnie wyświetlania długości cyklu przez aplikację. W 26 dniu, który powinien być ostatnim dniem poprzedniego cyklu, apka wyznacza mi miesiączkę, czyli 1 dzień kolejnego cyklu....

• Sisi35 Debiutantka

Wysłany: 29 października 2021, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyznacza Ci na kole czy w prognozie cyklu (4 zakładka)?

• Akte Koleżanka

Wysłany: 30 października 2021, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tu i tu.... Trochę to dziwne i mylące.

• Sisi35 Debiutantka

Wysłany: 30 października 2021, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najlepiej napisz na [email protected] tam powinni dać Ci wskazówki dotyczące aplikacji

• JoannaM Znajoma

Wysłany: 1 lipca, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ❤😊 mam do was pytanie - czy jest któraś która ma długie cykle tj powyżej 50 dni... I zaszła w ciążę? Moje cykle od stycznia maja po 53,55 a nawet 57 dni (teraz..) I zastanawiam się czy jest możliwe ze zaszłam w ciążę... bo testy ciążowe pokazały mi drugą bladą kreskę... pomóżcie!

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lipca, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jeśli wyszła blada kreska i nadal nie masz miesiaczki to jak najbardziej może być ciaza dla pewności oznacz beta HCG w krwi lub powtórz test za jakiś tydzień trzymam kciuki za pozytywne testy :)

• dominikawa Autorytet

Wysłany: 13 lipca, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna i jak tam jakieś dobre wiadomości? 🙂

👰🤵2018
    👩30👨35
    WROCŁAW
    4cs z testami ovu
    długie cykle ok. 37dni

💊 wit. D, wit. C, cynk, magnez, omega,
    kwas foliowy, inozytol
    olej z czarnuszki, siemię lniane
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ