X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziewczyny, bardzo orosze Was o interpretacje wykresu
Odpowiedz

Dziewczyny, bardzo orosze Was o interpretacje wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    pobliże linii podstawowej, czyli tej poziomej krechy.
    Linia podstawowa to NIE jest ta pozioma krecha. Linię podstawową inaczej sie wyznacza a OF NIE wyznacza linii podstawowej a ta pozioma krecha to jest wyznaczana na podstawie średniej a nie na zasadzie określonej wg. NPR do wyznaczenia linii podstawowej.

    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp sprzed skoku. Ale żeby to wyznaczyc trzeba wiedzieć kiedy był szczyt sluzu bo linia podstawowa wyznacza sie na podstawie szczytu śluzu a besz tego objawu nie da sie jej wyznaczyć.

    OF nie ma możliwości wyznaczenia szczytu śluzu bo nie ma opcji zaznaczenia szczytu sluzu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To uproszczenie. Nie mówię o ścisłych normach NPR, których zresztą też jest co najmniej kilka w zależności od metody owulacji. Nie jestem trenerem NPR i aż tak się nie znam.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 14 listopada 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    To uproszczenie. Nie mówię o ścisłych normach NPR, których zresztą też jest co najmniej kilka w zależności od metody owulacji. Nie jestem trenerem NPR i aż tak się nie znam.
    Ja nie chciała nikogo w zaden sposób urazić :) tylko twój poprzedni post z wyjaśnieniem mija sie z prawdą i wprowadza w błąd więc chciałam sprostować :)
    Zasada (norma) dla wyznaczania linii podstawowej jest TYLKO JEDNA nie kilka w zależności od metody (nie owulacji) bo każda metoda kieruje się czym innym a NIE ma inne zasady dla tych samych objawów.
    Jeżeli chce się dobrze wyznaczac dni płodne i niepłodne trzeba opowiedzieć sie za konkretną metoda (w tym przypadku metoda objawowo termiczna) a nie mieszać ;)
    Można prowadzić obserwację kilkoma metodami ale każdą wg swojej reguły i zasady :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spoko, ja i tak nic z tego nie rozumie :-). Gdzie mozna poczytac o tej lini podstawowej? Pozdrawiam

    vanessa lubi tę wiadomość

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineskka wrote:
    Dziewczyny spoko, ja i tak nic z tego nie rozumie :-). Gdzie mozna poczytac o tej lini podstawowej? Pozdrawiam
    Przesłałam Ci wskazówki na priv :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, widze że jesteś bardziej zorientowana :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 15 listopada 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wykres? Plamienia, a raczej sluz zabarwiony na brązowo, a tempka delikatnie dzisiaj w górę.

    km5stv73b57ghe1m.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 15 listopada 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola, na moje niewprawne oko to to jest początek @ w bezowulacyjny cyklu. Moja robocza teoria jest taka, ze jak nie było owu to organizm trochę glupieje i może być parę dni takiego plamienia. Wydaje mi się, ze juz oglądałam Twój wykres w innym wątku i uważałam, ze owu jeszcze może przyjść, ale nie przypominam sobie, że bym tam widziała plamienie,,,

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze spojrzcie na moj wykres. Czemu nie chce wyznaczyc owulacji? Ta przerywana to goraczka. Ale od 19dc? Nie moze byc lini?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia OF po kilku dniach wyznacza owulację a nie od razu więc może jeszcze ją zaznaczy na wykresie.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:17

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj znalazlam fajny temat :)
    Tez sie troszke gubie z tymi moimi wykresami glupieje
    Moze ktos zerknac? Czy naprawde owulacja byla tak wczesnie? :(

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 18 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia87 wrote:
    Dziewczyny prosze spojrzcie na moj wykres. Czemu nie chce wyznaczyc owulacji? Ta przerywana to goraczka. Ale od 19dc? Nie moze byc lini?

    Na moje oko jeszcze owu nie było, czekaj cierpliwie :)

    Domcia23 wrote:
    Oj znalazlam fajny temat :)
    Tez sie troszke gubie z tymi moimi wykresami glupieje
    Moze ktos zerknac? Czy naprawde owulacja byla tak wczesnie? :(

    Moim zdaniem ta owu mogła być 3 dni później, 12dc. Jak jutro będziesz miała wysoką tempkę to bardzo możliwe, że OF przestawi się własnie na ten dzień.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ