X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwne długie plamienie
Odpowiedz

Dziwne długie plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andjeee1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieję że widać mój wykres (jestem tutaj nowa, nie ogarniam jeszcze wszystkich funkcji:)) bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego dziwacznego wykresu. Moje cykle są raczej długie 35-40dni. Przeważnie byłam w stanie "wyczuć" owulację. W tym miesiącu dzieje się coś dziwnego, mam jakieś dziwne plamienie od tygodnia. Dodam tylko że plamienie okołoowulacyjne zdarzyło mi się dwa razy w poprzednich cyklach i trwało 2 dni, nigdy wcześniej nie miałam żadnych plamień. Czy któraś z was się z czymś takim spotkała? Czy ktoś wie co to może być?

  • Zuzzka Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że najlepiej skonsultować to z lekarzem ;) Nie ma co patrzeć na innych, każda z nas jest inna ;)

    Zuzzka
  • Andjeee1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzka wrote:
    Myślę, że najlepiej skonsultować to z lekarzem ;) Nie ma co patrzeć na innych, każda z nas jest inna ;)
    Wiem, do lekarza się wybieram, po prostu miałam nadzieję że ktoś tutaj już był w takiej sytuacji i może się wypowiedzieć czy to okazało się czymś poważnym.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ