X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaobserwowałam u siebie wczoraj dziwny śluz i nie bardzo wiem jak go oznaczyć...
    Był kremowy (podchodzący pod ecru), bezwonny i dodatkowo mega rozciągliwy...

    Miała któraś z was taki śluz?
    A może to objaw jakiegoś zakażenia?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF niestety nie ma opcji zaznaczanie więcej rodzajów śluzu. Taki śluz jak najbardziej jest prawidłowy ale nie do końca dobrej jakości.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie wydzielonego na codzien sluzu nie posiadam dopiero jak sie zalatwie na papierze pod czas podcierania sie wydobywa sie skuz koloru bialo-krem wodnisto rozciagliwy gdy biore na palec robi sie przezroczysty i rizciagliwy i wodnisty ale bardzo szybko wysycha i robi sie kleisty i male kuleczki grutkowe (biale) mam tak od paru dni czy to normalne ? Na bieliznie zostaje mi suchy slad sluzu i w obrebir tego mokra plama sluzu zeschnietego za przeproszeniem (jak bym podsikiwala) tenperatura

  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura mierzona i jak narazie zadnego skoku temperatury nie pokazala.

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm... mam podobny problem.
    Jestem już po owulacji (4dpo wg OVU, 8dpo wg moich odczuć). Śluz od kilku dni miałam biały, kremowy...
    Od wczoraj co jakiś czas pośród białego kremowego znajduję kilka nitek rozciągliwego przejrzystego (wczoraj tylko raz, dziś kilka razy)...

    Nie wiem już co o tym myśleć... cała ta obserwacja chyba mnie przerasta :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 wrote:
    hmm... mam podobny problem.
    Jestem już po owulacji (4dpo wg OVU, 8dpo wg moich odczuć). Śluz od kilku dni miałam biały, kremowy...
    Od wczoraj co jakiś czas pośród białego kremowego znajduję kilka nitek rozciągliwego przejrzystego (wczoraj tylko raz, dziś kilka razy)...

    Nie wiem już co o tym myśleć... cała ta obserwacja chyba mnie przerasta :)

    Ile trwa twoje faza lutealna? Ja mam 14sto dniową i czasami od 10-11stego dnia obserwuje już nitki przeźroczyste, kiedy progesteron spada. To normalne.

    48f411ed51.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 6 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podłącze się pod temat jeżeli można...
    u mnie też w tym cyklu od owu (jestem jakieś 5-7dni po)utrzymuje się biały/ kremowy śluz, w poprzednich cyklach kremowy śluz pojawiał się u mnie na kilka dni przed @, ale nigdy nie utrzymywał się od owu:-/ nie mam żadnych objawów swędzenia, ani pieczenia, śluz jest raczej bezwonny.. śluzu jest na tyle dużo, że widać go na bieliźnie...zastanawiam się czy to może być jakieś zakażenie, bakteria?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ