X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które się bardziej na tym znają, czy możecie spojrzeć na mój wykres..;/ bo chyba oszalał mój organizm :/ Ovu, była/ nie była? jeśli tak to kiedy? ;>

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wg mnie miałaś owulację około 12 doby.

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mało masz jeszcze danych. Wg mnie śluz świadczy o okresie płodnym. Żeby móc cokolwiek zinterpretować trzeba czekać na 3 wyższe tempki po szczycie śluzu (lub szyjki, jeśli badasz). Szczyt śluzu był albo wczoraj albo jeszcze będzie.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na moje to albo 12dc albo dopiero owu bedzie, ilu dniowe masz cykle?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 1 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 26 dniowe :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ