X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwny wykres -pomożecie?
Odpowiedz

dziwny wykres -pomożecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ylena Koleżanka
    Postów: 90 15

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc w interpretacji mojego wykresu. d8b32ceb9209dee2ccbd195d5e56e210.png

    Wszystko wskazywałoby na to, że po prostu zaczyna się nowy cykl ale ta temperatura dzisiaj mnie zdziwiła. Monitoruje swoje cykle krótko (to mój trzeci), ale w poprzednich przed okresem (około 2 dni) temperatura spadała, a teraz pozostała na wysokim poziomie. Macie jakieś propozycje z czego to może wynikać? Okres jest trochę inny niż normalnie, bo z reguły zaczyna się u mnie jakies dwa dni wcześniej plamieniem (z reguły brązowym), a teraz po prostu od początku krwawienie jest średniej intensywności, tzw. żywa krew. Do dzisiaj myślałam, że z wykresu wynika szansa na ciąże, a teraz zgłupiałam. Będę wdzięczna za Wasze komentarze :) z góry dziekuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 18:23

    k0kdroeq3fqtees1.png
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem zdarza się tak (ja przynajmniej jestem tego żywym przykładem ;)), że temperatura nie spada w dniu okresu, lecz utrzymuje się jeszcze "chwilę" na wyższym poziomie. W moim przypadku jednego razu zdarzyło się, że temperatura spadła aż 3 dni przed okresem, w kolejnym z kolei cyklu - utrzymywała się na wysokim wciąż poziomie do 3. dnia @. Także chyba nie ma konkretnej reguły, każdy cykl może wyglądać nieco inaczej, widocznie u Ciebie tak się dzieje teraz. ;) Tym bardziej, że w ostatnim dniu fazy lutealnej Twoja temperatura została zignorowana, więc myślę, że nie ma się czym martwić. Temperatura powinna sukcesywnie spadać. ;)

    Daj znać, jak będzie się to wszystko prezentować w kolejnych dniach! :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Andzia ,tempka będzie spadać nie martw się :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • ylena Koleżanka
    Postów: 90 15

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, okres się całkiem rozkręcił, więc chyba faktycznie taka moja uroda z tą temperaturą ;)

    k0kdroeq3fqtees1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tą zignorowaną tempkę nie bierz pod uwagę bo była mierzona dużo wcześniej niż pozostałe więc dlatego taka niska w stosunku do pozostałych :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ