X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja temperatur
Odpowiedz

Interpretacja temperatur

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka dziękuję za odpowiedź :) właśnie dlatego nie wiem, jak go określić, przez ten płodny śluz wodnisty :(

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja majac ogromne problemy z okreslniem szczytu sluzu wg Rotzera, czyli ze szczytem jest ostatni dzien, gdy sluz jest dobrej jakosci, a nastepnego dnia i w kolejnych jest juz relatywnie gorszej jakosci, ale nadal moze miec oznaki plodnosci. Pod tm wzgledem olalam Rotzera i sklonilam sie do Bilingsow, bo tam dniem szczytu sluzu jest ostatni dzien gdy sluz ma jakiekolwiek znamiona plodnosci. Jest mi duzo prosciej. U Ciebie bylby to 18 dc (jesli sluz nie powroci).

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko nadzieję, że nie mam cykli bezowulacyjnych :(

    Stosuję tą metodę tylko jako pomoc w planowaniu rodziny, bo jako antykoncepcję bałabym się. Czytałam na forach internetowych, że dziewczyna na studiach analizowała wykresy kobiet które zaszły w ciąży w czasie gdy wspolzyly po 3 dniu skoku(czyli teoretycznie okres niepłodny) i że nawet dokładnie mierzona temp. lubi płatać figle

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie nie stresuj :-). Stres nie sprzyja owulacji, a tempka jest na tyle spokojna, ze domniemam, iz owulacja mogla byc, lub bedzie lada moment

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrząc na śluz z 13 dc myślałam że już mogła być ale po tym cholernie wodnistym i bolących piersiach czy bólu jajnika przy siadaniu myślę że mogła być wczoraj- może być dziś po jutrze, tylko w tum momencie oznaczałoby to, ze bardzo późno mam owulację, cholerka, mogłam kupić więcej testów owulacyjnych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka- twój awatar jest powalający :D za każdym razem cieszy mi się mordka jakna niego patrze :D

    inka84 lubi tę wiadomość

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    inka- twój awatar jest powalający :D za każdym razem cieszy mi się mordka jakna niego patrze :D

    Mi tez... :P

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziś jest mój 33 dc. Ogólnie moje cykle trwają 27/28 dni. W 13 dc została potwierdzona owu przez gin. Zawsze wiedziałam, że po wyznaczonej owu za 12 dni przyjdzie @. Dzisiaj jest 20 dpo i jak narazie @ nie ma (czyli mniej więcej 8 dni spóźnienia). Temperatury mam na pewno powyżej linii podstawowej.
    Chciałabym, aby w tym cyklu w końcu się udało, ale wiem, że nie ma co się za wcześnie napalać... w 15 i 17 dpo testy negatywne. Bardzo proszę kogokolwiek o spojrzenie na mój wykres i podpowiedział czy przy moich temp. mogę mieć nadzieję?
    Jeżeli chodzi o objawy to jako tako ich nie mam: od 3 dni lekki ból piersi, kłucie w podbrzuszu i tyle. Zdziwiły mnie jedynie plamienia po owu i brak PMS (zawsze 2 tyg. przed @ go miałam). Dziękuję

    fc0e73485f8792dbfca2ab31e4d41458.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie, bo nie masz na wykresie oznaczonego śluzu, późno została mierzona temperatura. Ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do wykresów... już myślałam, że tempka bedzie szla do góry a tu dziś spadek... :( w prawdzie nie pod linię podstawową ale jak jutro nie wzrośnie to sie załamię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takie spadki są normą i mogą trwać dłużej niż 1 dzień, więc się nie podłamuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) ale jak rno budzę się by zmierzyć temp to tak mi wali serduchoo, gorzej jak na mature :D

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ