X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane co sądzicie o moim wykresie???

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 6 października 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak myślicie, jest cień szansy??? Spójrzcie na mój wykresik, proszę :D

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • kasica02 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Od 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia, jak myslicie jest szansa w tym cyklu?

    Kasica02
  • Ruda Wredna Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 października 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczki pomozcie... To moja pierwsza obserwacja cyklu z wykorzystaniem wykresu. Dopiero sie ucze i ciagle doksztalcam w tym temacie, a poki co mierze tempke pod pacha (tak, wiem juz ze nie powinnam w ten sposob, ale skoro zaczelam tak, to juz skoncze ten cykl pod pacha). Ovulke wg moich obserwacji i objawow mialam w niedziele, najpozniej wczoraj, a skoku nie bylo i OF jej nie wyznaczyl. Myslicie ze te wahania temp moga byc spowodowane sposobem jej mierzenia, albo raczej mala wiarygodnoscia pomiaru pod pacha? Nic juz nie rozumiem.... Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz.

    https://ovufriend.pl/graph/9cfa4c99b26cd31928fabb8bc71a6bae

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 7 października 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_Wredna - pomiar pod pachą jest calkowicie niewiarygodny, to dlatego pewnie z wykresu nic nie wynika. Nie przejmuj się i od następnego mierz pod językiem, waginalnie, lub analnie.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że moja teoria spiskowa dziejów naprawdę się sprawdza... Niestety!

  • kasica02 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 października 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mogłaby któraś zerknąć na mój wykres? Bardzo proszę....

    Kasica02
  • Albuera Znajoma
    Postów: 23 78

    Wysłany: 8 października 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasica02, masz ładny, dwufazowy cykl. Myślę, że jest szansa na zielone :)) A ile trwa Twoja faza lutealna? Widzę, że masz plamienie, powtarza się często? MOże to być skąpa ciążowa miesiączka, a może też zbliżająca się @. Ja staram się już 15 cykli i z doświadczenia wiem, że wszystko jest możliwe. Piękna temperatura może niestety zakończyć się @, a prawie płaska - zieloną kropką :) Poczekaj jeszcze chwilę i zatestuj. W każdym razie temperaturę masz bardzo ładną :) Powodzenia :)

    f2w3rjjgbec27voi.png
  • kasica02 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 października 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albuera dzięki za odpowiedź:-) faza lutealna wynosi u mnie średnio 13 dni. To plamienie to w zasadzie dosyc rozciagliwy sluz z nitkami krwi... boje się, ze to może być@ ale temperatura jest trochę za wysoka...zazwyczaj spadała mi do 36,4 na3/4 dni przed @
    ... sama nie wiem, co myśleć... Z testem chcę poczekać do soboty ale to jeszcze tyle dni:-)

    Kasica02
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :) Moge Was poprosic o interpretacje wykresu? Co prawda jutrzejsza wyzsza temperatura moze potwierdzic owulacje, ale dziwi mnie fakt, iz wczoraj bylam u ginekologa, ktory nie widzial dominujacego pecherzyka,jedynie w lewym jajniku jakis o wielkosci 10mm, nie widzail ze plynu w zatoczce. W tym i poprzednim cyklu mialam tez problemy ze sluzem (marne ilosci), wiec utrudnia to troche oserwacje. Cykle mam 30-32 dniowe. z gory dzieki za spostrzezenia :)

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 11 października 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzysue zdarza się że lekarz nie widzi owulacji, na wątkach ciążowych jest kilka takich historii.
    Inna sprawa że póki temperatura nic nie potwierdza to nie ma o czym gdybać.

    suzysue lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    suzysue zdarza się że lekarz nie widzi owulacji, na wątkach ciążowych jest kilka takich historii.
    Inna sprawa że póki temperatura nic nie potwierdza to nie ma o czym gdybać.
    Dzieki bardzo 3livka :) juz poraz kolejny rozwiewasz moje watpliwosci :) Przejrze sobie te watki ciazowe i uzbroje sie w cierpliwosc ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ