X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wyniku prolaktyny
Odpowiedz

interpretacja wyniku prolaktyny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    zgłaszam się do Was z prośbą o interpretację wyników badań:

    16 dzień cyklu - temp.nie wskazuje na owulację.

    prolaktyna:521mlU/l
    normy:
    dzieci 83-539
    przed menopauza 83-622
    ciaza: I trymestr- 189 -4051
    II trymestr - 953 - 5636
    III trymestr- 1107 - 7390
    ng/ml x 21,2 = mlU/l


    czy prolaktyna jest w normie?? dodam, że ćwiczyłam intensywnie dzień wcześniej

    tsh - 1,5mlU/l normy : 0,27 - 4,20
    ft3 - 3,12 pg/ml normy: 2,57 - 4,43
    ft4 - 1,18 ng/dl normy: 0,93 - 1,70

    tsh w 10 dniu cyklu - 2,900

    cykle mam niezbyt regularne...co trzeci cykl mam krótszy ok.24dni, mam wtedy plamienia, dłuższe cykle ok. 33dni i wtedy jest ok. Wykres mojej temperatury prowadzę co prawda dopiero od tego cyklu, ale jest bardzo poząbkowany(temp raz wyższa , raz niższa), chyba że źle mierzę...

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy badania rano na głodniaka robione? stres i wysiłek podnosi PRL

    tsh w 10 dniu cyklu.. za wysokie dla kobiet w ciazy i starajacych sie norma do 2,5

    Pozatym OK

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 17:59

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, robione rano na czczo, tsh mi ciągu tych 6 dni spadło z 2,9 do 1,5

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ze starasz sie o dziecko powinnas utrzymywac tsh do granicy 2,5 jesli sie nie starasz jest w normie. Dla normalnych ludzi norma jest do 4. Możesz udostepnic nam wykres wtedy szybciej i latwiej mozna sie orientowac jak ktos o cos pyta.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli można to tak określić, to staramy się na spontanie:) nic na siłę, uda się albo nie, ale powoli się na to przygotowuję, stąd moje badania i obserwacja temperatury:)
    bardzo dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ