X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak rozpoznać czy moje cykle są owulacyje?
Odpowiedz

Jak rozpoznać czy moje cykle są owulacyje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzis dostałm @ rano bardzo bolał mnie prawy jajnik, w zasadzie nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi a z tego co piszecie powinnam była, człowiek całe życie się uczy.
    Kupiłam testy owu i planuje rozpocząć testowanie tylko nie bardzo wiem czy od 14 dnia to jest wystarczający czas? Wiecie może??

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 25 maja 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radzę ok 12 dnia, ja robię nawet wcześniej i widzę jak kreska ciemnieje, do tego pojawić się powinno trochę więcej śluzu niż zwykle. Ja ok 12-13 dnia mam zwykle najciemniejszą i wiem że za chwilę teoretycznie powinna być owulacja. Dokładniej bez USG nie da się już tego zmierzyć

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki KlaraM zaczełam troszkę wcześniej ale robie co 2 dzień, narazie bez szału. Ale nie poddaję się

  • agabiwro Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak swojej gince powiedziałam że wiem że miałam owu bo sprawdzam tempke, to mi powiedziała że różnie to bywa :( więc zgłupiałam totalnie ale dalej jadę z wykresem, który mi dzisiaj zwariował zmienił termin owulacji z 18 na 23 dc :(

  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziwczyny pozwolę się podłaczyć pod temet z pytaniem apropo owulacji. Dzisiaj mam 22 dzień cyklu w okolicach 20 dnia zawcze odczuwałam ból owulacyjny w tym miesiacu od 16 dnia przyjmuję duphaston i nie miałam bólu owulacyjnego. Wydaje mi się ze lakarz nie potrzebnie mi go przepisał twierdzac że ma pco bo zawsze miaął regularne miesiaczki i nie wiemco z tym fantem zrobic, tzn. wiemze musze zmienić lekarza jeśli wymyśla mi pco po 5 latach regularnych wizyt u niego... Czy któras jak przyjmowała duphaston to miala prolem z miesiączką? 24fdb54f0b076f4646b184e8259b7cf8.png

    sylwia1808
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziwczyny pozwolę się podłaczyć pod temet z pytaniem apropo owulacji. Dzisiaj mam 22 dzień cyklu w okolicach 20 dnia zawcze odczuwałam ból owulacyjny w tym miesiacu od 16 dnia przyjmuję duphaston i nie miałam bólu owulacyjnego. Wydaje mi się ze lakarz nie potrzebnie mi go przepisał twierdzac że ma pco bo zawsze miaął regularne miesiaczki i nie wiemco z tym fantem zrobic, tzn. wiemze musze zmienić lekarza jeśli wymyśla mi pco po 5 latach regularnych wizyt u niego... Czy któras jak przyjmowała duphaston to miala prolem z miesiączką? 24fdb54f0b076f4646b184e8259b7cf8.png

    sylwia1808
  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy mimo braku płodnego śluzu owulacja ma miejsce(na to wskazuje moja temperatura i testy)? Czy to temperatura właśnie jest w 100% pewnym wskaźnikiem, że wystąpiła owu?

    qdyf61f.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:44

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ