X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak wypełnić wykres
Odpowiedz

Jak wypełnić wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, byłam na tej grupie z dobre 3 lata temu gdy staraliśmyy sie o 1 dzidzi. udało sie i teraz planujemy 2 i chcialam znow aczać robić wykres tylko nie umiem nic dodac bo pierw wychodzi ze nie idzie zrobic korekt bez premium potem wyskakuje etykieta ale jak ją juz wypelnie i pisze tylko anuluj to jak to dam to nic nie ma dalej jak mam to dodac?? pomówcie przypomnijcie.

    bunia211
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wykupić abonament, inaczej nie można prowadzić wykresu :/

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak go wykupić. bo tam wyskakuje mi tylko karta kredytowa a ja nie posiadam takowej. nie umiem zmienic na przelewe internetowy.

    bunia211
  • walbi Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 14 maja 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi być karta kredytowa, może być zwykła do konta :)

    6 cs
    Morfologia 4%
    b8c67178b118402832c21bbc12501991.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ