X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki termometr do mierzenia temperatury?
Odpowiedz

Jaki termometr do mierzenia temperatury?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 2 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam dziwne pytanie. Jakiego używacie termometru ? i jak mierzycie temperaturę oralnie czy w pochwie? Ja mam dwa termometry jeden elektroniczny i jeden rtęciowy - mierze w ustach i widzę,że są duże wahania. Elektronicznym mam temp rano 36,4 a rtęciowym 36,8.Zastanawiam się czy kupić jakiś specjalny termometr. Zaczynam drugi cykl z ovu i kolejny cykl starań o bobasa i chciałabym się przyłożyć do mierzenia temperatury.

    AnnaManna lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 2 października 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rtęciowy jest ok i jest dokładny, a jeżeli chcesz elektronicznym termometrem mierzyć to zainwestuj w taki owulacyjny, dokładny, z dwoma miejscami po przecinku. Zwykły elektroniczny jest za mało dokładny (stąd te wahania które widzisz). Ja mam i mogę polecić Microlife, jest dobry i w miarę niedrogi. Osobiście mierzę temp w ustach ale nie u każdego to się sprawdza (czasami śpi się z otwartą buzią, a nawet jeśli coś powiesz zanim zmierzysz to już wpływa na wynik). Ważne żeby zawsze mierzyć o tej samej porze po ok 2-3 godz nieprzerwanego snu :)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 2 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam elektroniczny owulacyjny microlife kupiony na Allegro.
    Kosztował grosze a sie sprawdzil.

    Mierze w ustach.

    Wczesniej próbowałam rtęciowym i nie zdawało to egzaminu, owulacyjny z 2 miejscami po przecinku wydaje sie dokładniejszy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 12:57

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 2 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Poleciałam do apteki i kupiłam właśnie ten co polecacie z microfile - kosztował faktyczne niedużo ok 12 zł. Teraz poprzednie termometry wyrzucam a będę mierzyć tym.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ