X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane proszę wypowiedzcie się
Odpowiedz

Kochane proszę wypowiedzcie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wy macie jakieś wytłumaczenie. Zmierzylam sobie właśnie tak z głupia temp i co. Temp mierzona pod pachą 36.5 2 pochwie 37.7. Ja wiem ze ta druga jest wyższa od pierwszej i to normalne. Ale aż tak? Nie jestem ani przeziębiona ani chora leków nie biorę nie piłam :-) Myślicie że to normalne? Proszę poradźcie coś.

  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pochwie temp. jest wyzsza niz pod pacha ok 0.5 a czy byla jakas duza roznica czasowa miedzy mierzeniem temperatury pod pacha a w pochwie

    zaneta880
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że może tak być, ja mierzyłam w ustach i pod pachą kiedyś i też byłam zdziwiona różnicą. Nie pamiętam jaka była, ale duża. Wtedy to zrozumiałam, że naprawdę ma duże znaczenie gdzie się ją mierzy.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się w ogóle nie zastanawiaj nad temperaturą pod pachą, mierz w pochwie codziennie i po stresie. To jest bardziej miarodajne.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ