X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

mleczny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona92 wrote:
    Część liczę kobitki na waszą pomoc tzn brałam do tej pory tabletki ale odstawiłam w tamtym miesiącu. Praktycznie od razu po okresie zaczęły boleć mnie jajniki i wzdety twardy brzuch jak w 4m-cu mniej więcej w połowie cyklu byłam u ginekologa, stwierdzony pecherzyk w jajniku czyli wszystko w normie :) 2 dni później strasznie bolał mnie brzuch i klul prawy jajnik teraz jestem 5 dzień po ovu i cały czas odczuwam mokrosc może nie chlusta ale jak badam szyjke to jest mleczko kremowy. Dość sporo w środku ale na wkladce znikome ilości co i tym sądzicie? Brzuch cały czas wzdety..

    Też jestem w takiej samej sytuacji, moi bliscy osoby mówią że to hormony buszują po odstawieniu tabletek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 16:53

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłaś test czy skąd masz tą pewność że to faktycznie nie hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wcześnie na testy ciążowe, owulację miałam około 10/11 czerwca czyli 9 dni po owulacji. Termin miesiączki mam dopiero 25 czerwca, a zamierzam we wtorek iść na betę krwi hcg i czwartek mam wizytę u ginekologa. To jeszcze się okaże czy to ciąża albo hormony. A ty współżyłaś z facetem w dni płodne/owulacji?

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak praktycznie codziennie tylko zastanawia mnie czy to prawdopodobne zaraz po odstawieniu. Ostatnio byłam przeziębienia także zwalam na chorobę choć od 2 dni meczy mnie uczucie gorąca choć jest np wzglednie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 16:53

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem ze piersi mnie nie bolą tylko same sutki i są wrazliwsze, na dodatek ze tak ujme często się zwieszam to chyba przez ospalosc najchętniej to bym nic nie robiła. Z jedzonkiem miałam podobnie ale póki co się uspokoilo... Ale może same się nakręcony niepotrzebnie a potem będzie zawod

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej zrób beta hcg co daje najbardziej wiarygodny wynik od 5 mlU/ml ale najlepiej po 6-12 dni owulacji bo zarodek musi wejść do macicy jeżeli jesteś niecierpliwa i chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży przed spodziewaną @ a z drugiej strony napisałaś, że wszystko jest w porządku z Tobą skoro jest w normie a lekarz Ci nie powie bo to jeszcze wcześnie. Ponoć przeczytałam, że bóle jajniki to oznacza, że przyszła owulacja to dla nich normalne. A od czasu do czasu miewasz bóle jajniki jakby kłucie czy przestały? Rozumiem, że jesteś 5 dni po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 01:21

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję ten prawy praktycznie cały czas ... kłucie tylko co jakiś czas. Poczekam do @ nie spieszy mi się albo za bardzo bym chciała i boję się rozczarowania :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że obie zaszłyśmy w ciążę :) tylko mnie jedną rzecz muszę wiedzieć o mlecznym śluzie a tutaj nikt nie odpowiada prócz nas :/
    leczymysie.pl/objawy-ciazy/ wrote:
    Oprócz krwawienia, kobieta może zaobserwować białą, mleczną wydzielinę z pochwy. Jest to związane z pogrubianiem się ścian pochwy rozpoczynającym się niemal natychmiast po poczęciu. Zwiększony wzrost komórek wyściełających pochwę powoduje właśnie pojawienie się wydzieliny.

    Wydzielina ta, która może pojawiać się przez cały okres ciąży, jest zazwyczaj nieszkodliwa i nie wymaga leczenia. Jednak jeśli doświadczysz nieprzyjemnego zapachu lub pieczenia i swędzenia to należy poinformować o tym lekarza, aby mógł sprawdzić czy przypadkiem nie nabawiłaś się infekcji.

    Szukałam, szukałam i jednak znalazłam, myślę że pasuje do tej naszej sytuacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 01:34

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy pisze ale nie ma temat... A Twój jest biały biały czy raczej taki metny i jaka konsystencja? Ja badając szyjke cały czas mam bialawy ale bardziej kremowy na pół pzezroczysty. Jest go na tyle dużo że paluch cały :P

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapach mojej jest w normie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 czerwca właśnie 2 dni po owulacji pojawił mleczny śluz wodnisty, nieprzeźroczysty a teraz kremowy bardziej widać jak krem do ciała. Zapach normalny, nie swędzi mnie i nie pieką. Ciężko mi opisać śluzu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 01:40

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki też miewam no wszystko by się zgadzało teraz zostaje nam czekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 16:54

  • Ona92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuliettaBro wrote:
    Oczywiście, życzę Ci powodzenia i oby nam się udało ;)
    Wzajemnie i daj znaka jak już będziesz coś wiedziala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, będziemy w kontakcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    widzę że już długo tu nikt nie zagląda. Ciekawa jestem czy się udało? czy obserwację śluzu mlecznego wskazywały na ciążę?

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 30 listopada 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa :P Chociaż z tego co pamiętam w obydwu ciążach miałam taki mleczny sluz,i często latałam do łazienki sprawdzić czy to nie okres bo to było brdzo podobne odczucie więc napewno coś w tym jest,ale mnóstwo takiego śluzumam przed miesiączką także chyba może to byc i objaw zbliżajacej się @ jak i wczesnej ciąży.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ