Odpowiedz

monitoring owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sesyjka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    mam zalecenie z poradni niepłodności żeby wykonać monitoring cyklu. Pani dr chce sprawdzić kiedy i czy pęka mi pęcherzyk.
    Nie wiem trochę jak ugryźć ten temat, bo z na usg trzeba pójść 3-4 razy w odstępie co drugi dzień mniej wiecej..
    I tu pojawia się problem, bo z tego co widzę to lekarze w placówkach przyjmują 1-2 do 3 w tyg..
    Fajnie by było jakby to robił jednak jeden lekarz..
    Jak to wyglądało z Waszej strony?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 14:28

👱🏼‍♀️:35
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    Hormony- ok

🙋‍♂️:38
    07.2020 operacja żylaków 1st.
    Słabsze parametry nasienia, morfologia 3%, dość niski ruch i żywotność

Suplementacja, orzechy brazylijskie, sport, praktycznie 0 alkoholu
    poprawia się..
    https://zapodaj.net/14e55c34d6206.png.html- ostatni wynik nasienia 30.04.2021

💏 starania o pierwszego maluszka
    01.2020- bez zabezpieczania , bez spiny
    01.2021- starania na poważnie

04.2021- Novum 1 wizyta
  • Kaskaes Koleżanka

Wysłany: 15 kwietnia, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Dziewczyny,
    mam zalecenie z poradni niepłodności żeby wykonać monitoring cyklu. Pani dr chce sprawdzić kiedy i czy pęka mi pęcherzyk.
    Nie wiem trochę jak ugryźć ten temat, bo z na usg trzeba pójść 3-4 razy w odstępie co drugi dzień mniej wiecej..
    I tu pojawia się problem, bo z tego co widzę to lekarze w placówkach przyjmują 1-2 do 3 w tyg..
    Fajnie by było jakby to robił jednak jeden lekarz..
    Jak to wyglądało z Waszej strony?

Heej :) ja miałam podobny problem z ginekologiem na NFZ przyjmuje dwa razy w tygodniu i wogole nie przejął się że nie moge zajść w ciaze, dlatego zdecydowałam się na ginekologa prywatnie który jest u mnie w szpitalu i mam już 3 cykl monitorowania , przyjmuje u siebie prywatnie dzwonię na telefon nawet w niedzielę wieczorem mnie przyjął, jak miał dyzur w szpitalu wziął mnie na oddział, mam poczucie bezpieczeństwa przy nim bo zawsze oddzwoni i pomoże nie to co tamten . Na twoim Miejscu zapytałabym bezpośrednio doktora jak on to widzi jak by się za bardzo nie przejął idź prywatnie :)

• Sesyjka Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaskaes wrote:
    Heej :) ja miałam podobny problem z ginekologiem na NFZ przyjmuje dwa razy w tygodniu i wogole nie przejął się że nie moge zajść w ciaze, dlatego zdecydowałam się na ginekologa prywatnie który jest u mnie w szpitalu i mam już 3 cykl monitorowania , przyjmuje u siebie prywatnie dzwonię na telefon nawet w niedzielę wieczorem mnie przyjął, jak miał dyzur w szpitalu wziął mnie na oddział, mam poczucie bezpieczeństwa przy nim bo zawsze oddzwoni i pomoże nie to co tamten . Na twoim Miejscu zapytałabym bezpośrednio doktora jak on to widzi jak by się za bardzo nie przejął idź prywatnie :)
    Chodzę tylko prywatnie..

👱🏼‍♀️:35
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    Hormony- ok

🙋‍♂️:38
    07.2020 operacja żylaków 1st.
    Słabsze parametry nasienia, morfologia 3%, dość niski ruch i żywotność

Suplementacja, orzechy brazylijskie, sport, praktycznie 0 alkoholu
    poprawia się..
    https://zapodaj.net/14e55c34d6206.png.html- ostatni wynik nasienia 30.04.2021

💏 starania o pierwszego maluszka
    01.2020- bez zabezpieczania , bez spiny
    01.2021- starania na poważnie

04.2021- Novum 1 wizyta
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego