Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nietypowe objawy owulacji?
Odpowiedz

Nietypowe objawy owulacji?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kajulkasm Nowa
  Postów: 6 0

  Wysłany: 19 maja 2016, 06:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,
  owulację miewam zwykle 15 dc, czasem się przesuwa w jedną lub w drugą stronę. Od 12 dc śluz płodny, wczoraj (16 dc) temperatura podniosła mi się o 0,1*. Od trzech dni odczuwam bóle w macicy. Zwalałam to na ból owulacyjny, bo w tamtym miesiącu strasznie przy nim cierpiałam. Pochwa też pobolewa. Dzisiaj przy porannym sprawdzaniu śluzu okazało się, że jest bardzo gęsty, biały, raczej lepki, trochę jak mleko. Wczoraj był zwykły rozciągliwy. Szyjka miękka, wysoko, otwarta.
  I teraz moje pytania: czy podczas owu temperatura może podnieść się tylko o 0,1 (zwykle u mnie podnosiła się o 0,2)? Czy ten biały śluz to po prostu bardzo zintesyfikowany kremowy niepłodny (już zdarzało się, że miałam w dniu owu kremowy), czy też może oznaczać co innego (ciąża, słyszałam też że z bólami to może być grzybica :/)? Ktoś tak miał, coś to oznaczało? Na objawy ciąży to chyba zbyt wcześnie, szczególnie zakładając, że owulacji jeszcze nie było lub była 14 lub 15 dc?
  Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 06:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego