X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nietypowe objawy owulacji?
Odpowiedz

Nietypowe objawy owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kajulkasm Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 maja 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    owulację miewam zwykle 15 dc, czasem się przesuwa w jedną lub w drugą stronę. Od 12 dc śluz płodny, wczoraj (16 dc) temperatura podniosła mi się o 0,1*. Od trzech dni odczuwam bóle w macicy. Zwalałam to na ból owulacyjny, bo w tamtym miesiącu strasznie przy nim cierpiałam. Pochwa też pobolewa. Dzisiaj przy porannym sprawdzaniu śluzu okazało się, że jest bardzo gęsty, biały, raczej lepki, trochę jak mleko. Wczoraj był zwykły rozciągliwy. Szyjka miękka, wysoko, otwarta.
    I teraz moje pytania: czy podczas owu temperatura może podnieść się tylko o 0,1 (zwykle u mnie podnosiła się o 0,2)? Czy ten biały śluz to po prostu bardzo zintesyfikowany kremowy niepłodny (już zdarzało się, że miałam w dniu owu kremowy), czy też może oznaczać co innego (ciąża, słyszałam też że z bólami to może być grzybica :/)? Ktoś tak miał, coś to oznaczało? Na objawy ciąży to chyba zbyt wcześnie, szczególnie zakładając, że owulacji jeszcze nie było lub była 14 lub 15 dc?
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 06:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ