X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie wyznaczyl mi owulacji, a testy ovu ja potwierdzily. Co robie zle?
Odpowiedz

Ovu nie wyznaczyl mi owulacji, a testy ovu ja potwierdzily. Co robie zle?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzien ovulacji mialam wysoki skok temperatury, znacznie wyzszy niz w poprzednich dniach. Test owulacyjny to potwierdzil, a na moim wykresie jest napisane, ze owulacja nie zostala jeszcze wykryta. Obecnie mam 22 dc. O co chodzi? Co robie zle? Dziewczyny pomozcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wyglada ze albo masz zapisana zignorowana temperature, albo nie uznal Ci tego skoku wg wyliczen to tempka sie powinna podniesc o 0,2 a u Ciebie wyszło duzo wiecej.Natomiast czym Ty robisz testy skoro mialas owulke jeden dzien a powinna byc od czasu zrobienia testy do 36 godzin a tez nie masz tego na wykresie.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne NIE potwierdzaja owulacji tylko wystapienie piku LH który rośnie przed owulacją a to że pik LH wzrasta nie znaczy że do owulacji doszło.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to sie wydaje, ze skok byl albo w dniu gdy byla zaklocona albo dzien wczesniej, ale to takie gdybanie. Na oko to mona liczyc, ze teraz jestes w 9 dniu fazy lutealnej. @ potwierdzi lub wykluczy moje domniemania, chyba, ze w ogole nie przyjdzie czego zycze :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ