X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Odpowiedz

Owulacja 馃

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
    1 2
Oce艅 ten w膮tek:
  • orzeszek Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 90 59

Wys艂any: 20 listopada 2019, 15:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    W kt贸rym dniu cyklu zazwyczaj wyst臋puje u was owulacja? I ile dni trwaj膮 wasze cykle?

• Lalia Autorytet
    Post贸w: 8412 18502

Wys艂any: 20 listopada 2019, 19:18

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    orzeszek wrote:
    W kt贸rym dniu cyklu zazwyczaj wyst臋puje u was owulacja? I ile dni trwaj膮 wasze cykle?

Hej kochana!
    U mnie cykle 90% przypadk贸w 27-29dni,
    A owulacja 12-14 dzie艅 cyklu.

W tym cyklu jej nie by艂o albo by艂a w 11 馃槄

"Dop贸ki walczysz, jeste艣 zwyci臋zc膮"
    艢w. Augustyn

馃挋馃挋 Aleksander 馃挋馃挋
    馃巶18.12.2020 r. (38+4)馃晼 7:12 鈿栵笍 3500g馃搹 53 cm
    age.png

馃挋馃挋 Kacper 馃挋馃挋
    馃巶13.01.2023 r. (39+1) 馃晲00:57 鈿栵笍3280 g 馃搹58 cm
    age.png
  • Niki Ekspertka
    Post贸w: 577 99

Wys艂any: 20 listopada 2019, 22:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U mnie zazwyczaj 28 dni. W 14 dc owulacja. W tym cyklu natomiast owulacja si臋 przesun臋艂a i by艂a w 17 DC, st膮d cykl mi si臋 wyd艂u偶y艂 do 32 dni.

Camarilla lubi t臋 wiadomo艣膰

Pocz膮tek stara艅 - pa藕dziernik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwy偶szone TSH-euthyox
    Podwy偶szony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

Staramy si臋 o pierwsze dzieci膮tko鈾ワ笍
  • R贸偶a 1 Ekspertka
    Post贸w: 258 65

Wys艂any: 21 listopada 2019, 09:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    orzeszek wrote:
    Oj u mnie bardzo r贸偶nie z owulacja raz mia艂am 17dc a raz w 28dc! A cykle mam nieregularne! Teraz bra艂am clostilbegyt i aktualnie dzisiaj jest 11dc i czekam na owulacje! Zauwa偶y艂am troch臋 艣luzu i bol膮 mnie plecy! A temperatura bardzo niska codziennie mierze jak narazie 36.28 a 36.45! Czekam i czekam a偶 co艣 zacznie si臋 dzia膰 馃檪 trzymam kciuki 鉁 za wszystkie dziewczyny 鉂わ笍

• orzeszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 21 listopada 2019, 10:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    R贸偶a 1 wrote:
    Oj u mnie bardzo r贸偶nie z owulacja raz mia艂am 17dc a raz w 28dc! A cykle mam nieregularne! Teraz bra艂am clostilbegyt i aktualnie dzisiaj jest 11dc i czekam na owulacje! Zauwa偶y艂am troch臋 艣luzu i bol膮 mnie plecy! A temperatura bardzo niska codziennie mierze jak narazie 36.28 a 36.45! Czekam i czekam a偶 co艣 zacznie si臋 dzia膰 馃檪 trzymam kciuki 鉁 za wszystkie dziewczyny 鉂わ笍

Jak rozpoznajesz kiedy masz owulacje? Ja nie mierze temperatury 馃槒 Moje cykle zwykle trwaj膮 od 30 do 33 dni

• nick nieaktualny

Wys艂any: 21 listopada 2019, 10:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    10 , 11, 12 dc

• R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 21 listopada 2019, 10:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    orzeszek wrote:
    Jak rozpoznajesz kiedy masz owulacje? Ja nie mierze temperatury 馃槒 Moje cykle zwykle trwaj膮 od 30 do 33 dni

Gdy owulacja si臋 zbli偶a zaczynaj膮 mnie plecy bole膰 i jajnik boli k艂uje strasznie! Do tego podwy偶szona temperatura! I piersi a najbardziej sutki wra偶liwe! Takie zawsze mia艂am objawy! A teraz zobaczymy narazie plecy dziwnie bol膮 jakbym mia艂a dosta膰 okres 馃 We wtorek 26 listopada mam monitoring to b臋dzie 16dc i zobaczymy co tam si臋 dzieje i jakby lekko brzuch bola艂 dziwne 馃

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 11:00

• Dora34 Kole偶anka
    Post贸w: 46 14

Wys艂any: 21 listopada 2019, 12:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U mnie owulacja zazwyczaj by艂a mi臋dzy 15-18 dc. Ostatnie dwa cykle bior臋 niepokalanek mnisi i mam wra偶enie, 偶e skr贸ci艂 on moje cykle bo zar贸wno w tym jak i poprzednim cyklu owu by艂a 13 dc. Z objaw贸w u mnie to straszny b贸l plec贸w, pobolewanie brzucha i uczucie wzd臋cia. W dniu owulacji dopada mnie b贸l owulacyjny - dosy膰 silny, czasami utrudniaj膮cy normalne funkcjonowanie (czasami a偶 tak boli, 偶e czuj臋 dyskomfort jak siadam czy wstaj臋).

yfyfj7u.png

ol2jsv4.png
  • orzeszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 21 listopada 2019, 22:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja nie odczuwam nigdy b贸lu, tylko poznaje po 艣luzie i jego ilo艣ci

• R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 22 listopada 2019, 11:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U. Mnie dzisiaj 12dc i tylko 2 dni by艂 艣luz przezroczysty a dzisiaj i wczoraj ju偶 przezroczysty rozci膮gliwy ale testy owulacyjne negatywne i czekam! Lekkie k艂ucie 2 lewym jajniku! Zawsze mam owulacje z tego jajnika! Je偶eli jest wcze艣niej 艣luz plodny a owulacji jeszcze nie ma to dobrze czy 藕le 馃?????? A i jeszcze temperatura niska 馃

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 11:31

• Marzenia Autorytet
    Post贸w: 1170 729

Wys艂any: 22 listopada 2019, 15:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    R贸偶a 1 wrote:
    U. Mnie dzisiaj 12dc i tylko 2 dni by艂 艣luz przezroczysty a dzisiaj i wczoraj ju偶 przezroczysty rozci膮gliwy ale testy owulacyjne negatywne i czekam! Lekkie k艂ucie 2 lewym jajniku! Zawsze mam owulacje z tego jajnika! Je偶eli jest wcze艣niej 艣luz plodny a owulacji jeszcze nie ma to dobrze czy 藕le 馃?????? A i jeszcze temperatura niska 馃

A mo偶e p艂odny 艣luz masz d艂u偶ej np 2,3 dni przed owu.Temperatura skoczy dopiero po owulacji.Zr贸b dzisiaj test owu,ale czyta艂am,偶e nie zawsze si臋 sprawdzaj膮.Ja ostatnio mia艂am:
    7dc 艣luz wodnisty i test owu negatyw,
    8dc 艣luz rozci膮gliwy i test negatyw,
    9dc 艣luz rozci膮gliwy test owu pozytyw wieczorem,
    10dc skok tempki 艣luz wodnisty i test pozytyw o godz.12,a wieczorem nieznacznie negatywny(kreska troche bledsza)
    Tempka skoczy艂a 10dc i by艂a wy偶sza a偶 do @,owu by艂a w 9dc.
    Dzia艂ajcie skoro 艣luz p艂odny鉂

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 15:45

• R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 22 listopada 2019, 16:52

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Marzenia wrote:
    A mo偶e p艂odny 艣luz masz d艂u偶ej np 2,3 dni przed owu.Temperatura skoczy dopiero po owulacji.Zr贸b dzisiaj test owu,ale czyta艂am,偶e nie zawsze si臋 sprawdzaj膮.Ja ostatnio mia艂am:
    7dc 艣luz wodnisty i test owu negatyw,
    8dc 艣luz rozci膮gliwy i test negatyw,
    9dc 艣luz rozci膮gliwy test owu pozytyw wieczorem,
    10dc skok tempki 艣luz wodnisty i test pozytyw o godz.12,a wieczorem nieznacznie negatywny(kreska troche bledsza)
    Tempka skoczy艂a 10dc i by艂a wy偶sza a偶 do @,owu by艂a w 9dc.
    Dzia艂ajcie skoro 艣luz p艂odny鉂

Marzenia dzia艂amy ca艂y czas co drugi dzie艅! Nogi do g贸ry i posz艂o 馃槀 zawsze u mnie jak 艣luz taki idealny to zawsze test owulacyjny pozytywny a tu negatywny dzisiaj! No jeszcze poczekam! Przewa偶nie u mnie p贸藕no owulacja! Tylko plecy bol膮! Mam pytanie a testy owulacyjne kiedy robisz wieczorem czy w po艂udnie?

• Marzenia Autorytet

Wys艂any: 22 listopada 2019, 17:09

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Robie wieczorem ok 22,tylko raz zrobi艂am dodatkowo ok 12,bo czyta艂am gdzie艣 偶e mo偶na 2 razy dziennie robic o sta艂ych porach(ale nie rano)

• R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 22 listopada 2019, 17:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U mnie testy owulacyjne si臋 sprawdzaj膮! Mam z allegro! Zawsze ich u偶ywam! Kiedy艣 nawet ci膮偶臋 mi pokaza艂y

• Camarilla Autorytet
    Post贸w: 491 226

Wys艂any: 22 listopada 2019, 22:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    R贸偶a 1 wrote:
    U mnie testy owulacyjne si臋 sprawdzaj膮! Mam z allegro! Zawsze ich u偶ywam! Kiedy艣 nawet ci膮偶臋 mi pokaza艂y

Nie jestem zadowolona z tych z allegro. Musz臋 wpatrywac si臋 w kresk臋 a i tak nie potwierdzaj膮 tego na co wskazuje temperatura i testy facelle lub domowego laboratorium.

Z tym wykrywaniem ci膮偶y to te偶 nie do ko艅ca. Kobiety z pcos maja testy owu pozytywne prawie ca艂y czas. U mnie te偶 testowa jest widoczna do艣膰 mocno w艂a艣ciwie w ka偶dym dniu cyklu mimo braku pcos. I je偶eli mam by膰 szczera to nie polecam robi膰 testow owu w celu wykrycia ci膮偶y...

鈾傦笍r. 81 - aspermia / brak mo偶liwo艣ci oddania nasienia do badania
    鈾锔弐. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

Starania od 08.2018
  • R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 23 listopada 2019, 04:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Camarilla wrote:
    Nie jestem zadowolona z tych z allegro. Musz臋 wpatrywac si臋 w kresk臋 a i tak nie potwierdzaj膮 tego na co wskazuje temperatura i testy facelle lub domowego laboratorium.

Z tym wykrywaniem ci膮偶y to te偶 nie do ko艅ca. Kobiety z pcos maja testy owu pozytywne prawie ca艂y czas. U mnie te偶 testowa jest widoczna do艣膰 mocno w艂a艣ciwie w ka偶dym dniu cyklu mimo braku pcos. I je偶eli mam by膰 szczera to nie polecam robi膰 testow owu w celu wykrycia ci膮偶y...

Ka偶dy organizm jest inny i ka偶dy organizm inaczej reaguje! Sprawdza艂am tylko z ciekawo艣ci! U mnie si臋 potwierdzi艂o! Najpierw ci膮偶owy pozytywny a p贸藕niej owulacyjny bo mi zosta艂y i te偶 pozytywny! Z czystej ciekawo艣ci! A owulacje mi te偶 wykrywaja!

• nick nieaktualny

Wys艂any: 23 listopada 2019, 07:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Zerknijcie prosz臋 na m贸j wykres.
    Test owulacyjny pozytywny, 艣luz wodnisty, szyjka wysoko, a temperatura niska.
    Dlaczego?

• Marzenia Autorytet

Wys艂any: 23 listopada 2019, 08:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Edyciak wrote:
    Dlaczego?

A mo偶e dzi艣 owu b臋dzie? i jutro tempka podskoczy.Poza tym dzisiaj mierzy艂a艣 godzine wczesniej,to mo偶e st膮d niska tempka

Edyciak lubi t臋 wiadomo艣膰

• Lalia Autorytet
    Post贸w: 8412 18502

Wys艂any: 23 listopada 2019, 08:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Edyciak wrote:
    Dlaczego?

Taki spadek wyst臋puje czasem przed owu, bardzo mo偶liwe 偶e dzisiaj b臋dzie owu, a jutro skok temp 馃槈

"Dop贸ki walczysz, jeste艣 zwyci臋zc膮"
    艢w. Augustyn

馃挋馃挋 Aleksander 馃挋馃挋
    馃巶18.12.2020 r. (38+4)馃晼 7:12 鈿栵笍 3500g馃搹 53 cm
    age.png

馃挋馃挋 Kacper 馃挋馃挋
    馃巶13.01.2023 r. (39+1) 馃晲00:57 鈿栵笍3280 g 馃搹58 cm
    age.png
  • R贸偶a 1 Ekspertka

Wys艂any: 23 listopada 2019, 10:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    No w艂a艣nie u mnie tak dzisiaj spad艂a temperatura 偶e nigdy tak nie mia艂am 36.09 a偶 si臋 wystraszylam i 2 mierzylam i jednak dobrze zmierzy艂o! Ciekawe czy dobry znak 馃

Dzisiaj 13dc

25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 23 listopada 2019, 14:39

1 2
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

8 rzeczy, kt贸re warto wiedzie膰 o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za spraw膮 niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym wi臋ksza szansa na podj臋cie efektywnego leczenia. Przeczytaj najwa偶niejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Warto walczy膰 o swoje marzenia, czyli historie stara艅 o dziecko zako艅czone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi by膰 droga do macierzy艅stwa, wiedz膮 doskonale pary, które od lat bezskutecznie staraj膮 si臋 o dziecko. Nieko艅cz膮ce si臋 badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodze艅, poddawanie si臋 procedurom, ci膮g艂a walka, momentami bezsilno艣膰, ale te偶 niegasn膮ca nadzieja... Dzisiaj swoj膮 histori膮 podzieli艂y si臋 z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzy艅stwa nie by艂a 艂atwa. Karolina i 艁ukasz oraz Asia i Pawe艂 opowiadaj膮 swoje poruszaj膮ce historie zako艅czone happy endem! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Bolesne miesi膮czki - sk膮d si臋 bior膮 b贸le miesi膮czkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesi膮czki mog膮 wyst臋powa膰 nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie s膮 najcz臋stsze przyczyny bólu miesi膮czkowego? Czym jest bolesne miesi膮czkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesi膮czkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WI臉CEJ