X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

owulacja wg OF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy można sobie na wykresie samemu zaznaczyc dzień owulacji-tą pionową kreskę? Bo wiem kiedy ją miałam a OF jeszcze nie wyznaczył na podstawie temp itp

    relgh371ssmqv4f3.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy miałaś owulację? OF często wyznacza z opóźnieniem. Mi ostatnio wyznaczył 3 dpo.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia owulację miałam 1-2 kwietnia,potwierdzona usg przed + zastrzyk na pęknięcie więc 3-4 dni temu a owu jeszcze nie wyznaczył :p Nic, może jutro się odmuli i zaznaczy hihi :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie tez mnie to interesuje, bo dotad "wymuszalam" na OF by postawilo kreche gdzie chce. Zwykle sie udaje, ale wymaga wymazania cennych obserwacji :(

    Anna255 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dalej OF nie zaznaczył owulki, to ja juz nie kumam jak wiem że już była parę dni temu :p Czary mary normalnie :D

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu, w którym chcecie wyznaczyć pionową kreskę na karcie obserwacji macie opcję "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone" klikacie "zmień" -> tak -> zapisz i powinno zadziałać.

    inka84, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dobry czlowieku, ja to jednak blondynka jestem :-) Ide sie pobawic nowa zabawka :P

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki :) Doktor widział na Usg jakiś stary pecherzyk- pytanie czy mogł zostać pecherzyk z poprzedniego cyklu? ,pytam bo moja kolezanka miała takie cos ,i nie wie o co chodzi? Bardzo proszę o odp:)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i udało się, sama zaznaczyłam owulkę :) Dzięki Asta :*

    relgh371ssmqv4f3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ