X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pękł pęcherzyk co teraz?
Odpowiedz

Pękł pęcherzyk co teraz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mech w pudełku Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 września 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja wiem, że moje pytanie dla większości z Was wyda się debilne ale mam dziurę w głowie.
    Gin kazał nam się kochać co 2 dni, a jak pęcherzyk urósł do 22mm to dał mi zastrzyk na pęknięcie. Dziś byłam na wizycie i usłyszałam że pęcherzyk pękł. Czy teraz jeszcze mamy się kochać czy już po wszystkim w tym cyklu?

  • Emi134 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 września 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze stosunki są przed pęknięciem i chyba dwa dni po 😊 ale ekspertem nie jestem ,tak mi się tylko wydaje 😊

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 29 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed peknieciem i w dniu pęknięcia /owulacji a po to chyba jedynie dzień po tym. Jajeczko jest zdolne do zapłodnienia do 24 h po czasami mniej to już zależy od danej kobiety

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ