X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwsze oznaki ciąży
Odpowiedz

Pierwsze oznaki ciąży

Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 19 października 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z synem w 4tc mega senność i zmęczenie, oraz tkliwość piersi. W 6tc przyszło brak apetytu w tym odrzucenie od jajka i mięsa oraz jego zapachu. Po za tym nic więcej. Z córką w 4tc pieczarki zaczęły śmierdzieć kupą, a od 8tc wzmożony apetyt i tyle
    Jeśli na teście wyjdą Wam 2 kreski i będziecie szukały ginekologa w Rzeszowie, polecam zapisanie się do pani doktor: https://ginekolog-rzeszow.pl/ U której można zapisać się równeiż na wizytę w ramach narodowego funduszu zdrowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2023, 08:21

  • Podkowianka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 października 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podzielę się moimi obserwacjami. W tym cyklu mam nietypowy ból piersi, co je dotknę, zahaczę, to bolą. Do tego zamiast typowego ścisku w podbrzuszu mam jakby ścisk od wzdęcia (od tygodnia), gniecie mnie przy jajnikach (w zeszłym tygodniu miałam duże kłucie w prawym jajniku przez 2 dni, dziś rano też mnie lekko kłuło). Do tego doszedł ból głowy od tygodnia (nigdy go nie miałam przed okresem). I cały czas chodzę zmęczona, męczą mnie proste czynności. A jednocześnie wzrosło libido...

    Nie chcę się znów nakręcać, bo już od 3 lat nic, ginekolodzy potwierdzili, że to polip uniemożliwia ciążę.
    W szpitalu już 3 razy przekładałam termin zabiegu (z różnych powodów), mąż mówi, że może tak miało być...

    Trzymajcie kciuki, żeby wyszło tym razem... Dziś mam dostać miesiączkę...

  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 22 października 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podkowianka wrote:
    Hej dziewczyny, podzielę się moimi obserwacjami. W tym cyklu mam nietypowy ból piersi, co je dotknę, zahaczę, to bolą. Do tego zamiast typowego ścisku w podbrzuszu mam jakby ścisk od wzdęcia (od tygodnia), gniecie mnie przy jajnikach (w zeszłym tygodniu miałam duże kłucie w prawym jajniku przez 2 dni, dziś rano też mnie lekko kłuło). Do tego doszedł ból głowy od tygodnia (nigdy go nie miałam przed okresem). I cały czas chodzę zmęczona, męczą mnie proste czynności. A jednocześnie wzrosło libido...

    Nie chcę się znów nakręcać, bo już od 3 lat nic, ginekolodzy potwierdzili, że to polip uniemożliwia ciążę.
    W szpitalu już 3 razy przekładałam termin zabiegu (z różnych powodów), mąż mówi, że może tak miało być...

    Trzymajcie kciuki, żeby wyszło tym razem... Dziś mam dostać miesiączkę...

  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 22 października 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki. I jak się sprawy maja? Ja czekam również na @ ma się pojawic za ok 6dni, u mnie od samej owulacji nie opuszcza pulsowanie w dole macicy, takie bóle jakby miesiączkowe w dowolnym momencie dnia. Do tego dużo mlecznego/kremowego śluzu. Badałam tez krew 7dpo i progesteron wynosi prawie 50ng/ml gdzie zakres referencyjny jest do 15,9ng/ml …😳 Co to będzie?

  • Podkowianka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 października 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... 3 dni po terminie dostałam @ nie ma opcji, żeby to było plamienie... No nic. trzeba się wyleczyć, to może w 2024 się uda...
    Ciekawostka, że od pół roku ciągle odczuwam kłucia w jajnikach, nie tylko podczas owulacji czy po niej, ale nawet podczas @... Może to od polipa?

    Ale może Tobie BluBlu się uda?

  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 25 października 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podkowianka wrote:
    Niestety... 3 dni po terminie dostałam @ nie ma opcji, żeby to było plamienie... No nic. trzeba się wyleczyć, to może w 2024 się uda...
    Ciekawostka, że od pół roku ciągle odczuwam kłucia w jajnikach, nie tylko podczas owulacji czy po niej, ale nawet podczas @... Może to od polipa?

    Ale może Tobie BluBlu się uda?
    Jeszcze czekam. Za 3 dni powinnam dostac @. W końcu pojawiły się bole piersi, tak na koniec cyklu ..🫢😀

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 351 292

    Wysłany: 30 października 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podkowianka, badałaś prolaktynę? Mi przy podobnych dolegliwościach lekarz od razu zlecił zbadanie prolaktyny na czczo i po obciążeniu metoproklamidem i niestety okazało się że to trafna diagnoza, bo po obciążeniu prolaktyna za wysoka i Gin mówi że od tego bolesnosc jajnikow i piersi.

  • Podkowianka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 października 2023, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ewappp nie badałam... Nie trafiłam na ginekologa który by mi pomógł. Ostatnio wydałam 250 zł na prywatną wizytę, bo mnie znów kłuł prawy jajnik podczas @ i po nim. Lekarka najpierw mnie spytała, gdzie mam polipa, bo ona go nie widzi... (3ech lekarzy go widziało, mam umówione usuwanie go na grudzień), i stwierdziła, że nie mam żadnego problemu z jajnikami...

  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 14 listopada 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak aplikacja ile wam pokazywałam punktów niby ciążowych w 5-7dpo jestem ciekawa bardzo 😁 u mnie pokazuję wow aż 4 punkty więc pewnie jeszcze 8-10 dni i znów ta okropna @ i tak od 6 miesięcy intensywnych starań...chyba jesteśmy już starzy ja w lipcu skończone 35 lat on w październiku 39 na naturę chyba już nie mamy co liczyć 😞😞😞

    Kocham być mamą 🥰
  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw88 wrote:
    Jak aplikacja ile wam pokazywałam punktów niby ciążowych w 5-7dpo jestem ciekawa bardzo 😁 u mnie pokazuję wow aż 4 punkty więc pewnie jeszcze 8-10 dni i znów ta okropna @ i tak od 6 miesięcy intensywnych starań...chyba jesteśmy już starzy ja w lipcu skończone 35 lat on w październiku 39 na naturę chyba już nie mamy co liczyć 😞😞😞

    Mi ogólnie pokazała ok 63-64pkt „ciążowych” do momentu testowania tzn 15/ 16dpo 😊

  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 529 478

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza ciaza to była i dxien wcześniej byłam ba chrzcinach a w nocy wymioty i rozwolnienie w końcu małżonek przyszedł z pomocą zrobił mocnej gorzkiej mięty i przeszlo a ja wszystkich pytaksm czy ktoś też się zatrol ... okazało się że to początek ciazy dziś mam 2.5 letniego synka

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    dekristol 20000iu zakończone 1 na tydzień
    olej z wiesiołka
    morwa biała forte
    maxi krzem
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    staramy się o drugi cud..07.2023
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy któraś z was jako objaw ciąży na samym początku (kilka-kilkanaście dni po owulacji) gdy jeszcze test wychodzi negatywny, miała takie objawy jak ból piersi i przede wszystkim straszna senność i okazało się że była w ciąży?
    Od trzech dni non stop chce mi się spać i jestem zmęczona, ale nie wiem czy to nie za wcześnie na takie objawy. Jestem jakoś 8 dni po owulacji

  • jusia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Czy któraś z was jako objaw ciąży na samym początku (kilka-kilkanaście dni po owulacji) gdy jeszcze test wychodzi negatywny, miała takie objawy jak ból piersi i przede wszystkim straszna senność i okazało się że była w ciąży?
    Od trzech dni non stop chce mi się spać i jestem zmęczona, ale nie wiem czy to nie za wcześnie na takie objawy. Jestem jakoś 8 dni po owulacji
    Miałam tak w drugiej ciazy ;-)

  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 9 stycznia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) ja za to mam dziwne objawy bo jestem 10 dni po owu i wcale nie boli mnie podbrzusze ani nie kłują jajniki ,odczuwam delikatny ból piersi a wczoraj pieczenie w sutkach , brodawki powiększone i żyłki na piersiach ale kłocią i boli w podbrzuszu żadnego … cykle mam 28 dniowe okolo…

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 9 stycznia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niedługo testuj :)
    Nam się niestety nie udało.
    Mąż jutro idzie na badanie nasienia.

  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 10 stycznia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro spróbuję ale się boję ,bo staramy się od prawie 2 lat a każdy test to kolejna utrata nadzieji…

    Martuśka87 lubi tę wiadomość

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 10 stycznia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym na spokojnie poczekała do dnia spodziewanej miesiączki lub do 14 dpo. Wiem że to trudne, czekanie jest najgorsze, ale szkoda stresu na przedwczesne testy.
    My się staramy od pół roku, a też już mam dość czekania...
    Mam podwyższone androgeny, owulacja występuje, mąż jednak we wtorek idzie na badanie nasienia więc zobaczymy co i jak.
    Strasznie się martwię bo mam przeczucie że jeszcze długo te nasze starania potrwają...
    Tak bardzo zazdroszczę osobom którym udaje się za pierwszym razem...

  • Camille44 Koleżanka
    Postów: 32 30

    Wysłany: 12 stycznia, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży z zaskoczenia nie zauważyłam nic tak wcześnie, dopiero w terminie miesiączki dużo śluzu płodnego i zadyszka przy wejściu na drugie piętro.
    W drugiej brak PMS, tyle.
    W trzeciej aktualnie 3+6 już po teście i swędzą mnie piersi, są tkliwe i mam wybuchy płaczu o byle co, robi mi się przykro kilka razy dziennie i od razu płacz. A bo ktoś się nie takim tonem odezwał, spojrzał dziwnie itd.
    W dwóch ostatnich ciążach czułam też bóle brzucha, kłucie takie którego nie znałam wcześniej, myślę że to było zagnieżdżenie bo przechodziły po 2-3 dniach.

  • Nosa Przyjaciółka
    Postów: 77 86

    Wysłany: 12 stycznia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka1986 wrote:
    Chyba jutro spróbuję ale się boję ,bo staramy się od prawie 2 lat a każdy test to kolejna utrata nadzieji…
    I jak? Testowałaś? 🙂

    edit: już widzę, że testowane ze skutkiem + :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia, 16:00

    37👩
    PCOS, IO, Stwardnienie rozsiane (program lekowy Copaxone)
    AMH: 8,68
    starania z KLN od 11.2023
    stymulacja Aromkiem, na pęknięcie Zivafert
    witamina D3+K2, C, kwas foliowy 800

    36🧔
    Nasienie: ok
    witamina D, C
  • Anonim1986 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 lutego, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja miałam od razu po zapłodnieniu rozwolnienie i to przez ileś dni nie miałam tak nigdy. Temperatura wyższa utrzymywala się do dnia miesiączki i później podczas gdy w innych cyklach zawsze spadała. Teraz jak już wiem mam inne symptomy 4 tydzień jestem bardzo śpiąca, czuje się przeziębiona i głową mnie boli

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ