X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy cykl z ovu - brak?
Odpowiedz

Pierwszy cykl z ovu - brak?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie, bo chyba juz nic nie rozumiem. Dotychczas korzystałam z Flo i monitoringow - owulacja z aplikacji na 98% zgadzał sie z USG. W tym cyklu wprowadzalam dane do ovu, który najpierw wyznaczył mi owulacje na 8dc, potem na 16dc, a teraz wcale. Patrze na wykres temperatur i nic juz nie rozumiem - cykl bezowulacyjny? Niestety w tym miesiacu wizyte u ginekologa mam dopiero w czwartek, ale tak czy siak po domniemanej owulacji. Czy ktoś moglby zerknac i podpowiedzieć o co może chodzić?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie wygląda na bezowulacyjny. Mierzysz w pochwie o stałej porze? Jeśli tak to nic się nie martw, w ciągu roku zdrowej kobiecie zdarzają się 1-2 cykle bezowulacyjne

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Hej. Mam pytanie, bo chyba juz nic nie rozumiem. Dotychczas korzystałam z Flo i monitoringow - owulacja z aplikacji na 98% zgadzał sie z USG. W tym cyklu wprowadzalam dane do ovu, który najpierw wyznaczył mi owulacje na 8dc, potem na 16dc, a teraz wcale. Patrze na wykres temperatur i nic juz nie rozumiem - cykl bezowulacyjny? Niestety w tym miesiacu wizyte u ginekologa mam dopiero w czwartek, ale tak czy siak po domniemanej owulacji. Czy ktoś moglby zerknac i podpowiedzieć o co może chodzić?
    Jak na 1 fazę to masz bardzo wysokie temperatury. Zawsze tak masz , sprawdź sobie czy na pewno dobrze wprowadzilas temp, bo są pod 36.8 i wyższe

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury wprowadziłam dobrze. Nigdy tak nie mialam, zawsze książkowe 36,6. Może to przez upały? Chociaz po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury pokazała się owulacja, wykres się zmienił.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Temperatury wprowadziłam dobrze. Nigdy tak nie mialam, zawsze książkowe 36,6. Może to przez upały? Chociaz po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury pokazała się owulacja, wykres się zmienił.
    OF to tylko algorytm i nawet po potwierdzonej owulacji na usg trzeba wprowadzić 3 bądź 4 temp by pokazał owulacje. Poza tym im dłużej z nim się obserwujesz tym szybciej to robi bo jakby uczy się Twojego cyklu. Dodatkowe info jak wprowadzasz typu testy owulacyjne, pozycja szyjki czy rodzaj śluzu ułatwiają potwierdzenie owulacji.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, dziękuję bardzo za pomoc.
    Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczymy co powie 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ