X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres pomocy
Odpowiedz

Pierwszy wykres pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 27 lutego 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam w 12 dc u ginekologa, który stwierdził brak owulacji. Czy owulacja może się jeszcze pojawić pożniej? Mam dziwny wykres od 13dc, niska temp a póżniej skok. Co o tym sądzicie? Dodam, że okresy mam nieregularne od 27 -36.

    08fdceef818bf34a5e0a26cc593d4abb.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 08:43

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Dziewczyny byłam w 12 dc u ginekologa, który stwierdził brak owulacji. Czy owulacja może się jeszcze pojawić pożniej? Mam dziwny wykres od 13dc, niska temp a póżniej skok. Co o tym sądzicie? Dodam, że okresy mam nieregularne od 27 -36.

    08fdceef818bf34a5e0a26cc593d4abb.png

    A nie powiedział ci gin czy jakieś pęcharzyki masz wogóle!!

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic nie powiedział, tylko że to cykl bezowulacyjny.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Właśnie nic nie powiedział, tylko że to cykl bezowulacyjny.

    To może i trafiłaś na taki cykl!! Nie przejmuj się każda zdrowa kobieta 2 cykle do roku może mieć bezowulacyjne cykle!!!
    Więc obserwój następny cykl!!:-)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam cykl, który trwał 36 dni. Zgodnie z ovu owulacja u mnie wystąpiła 29 dc, a zgodnie z wynikami badań około 23, tak więc u Ciebie też może jeszcze owualacja się pojawić. Prawdopodobny jest też cykl bezowulacyjny.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania robiłaś, co potwierdziły owulację?

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja też jestem nowa na tym forum i mam pytanie dotyczące owulacji czy na podstawie mierzenia temperatury owulacja pojawia się przy spadku temperatury czy przy wzroście?to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i wykresami wcześniej korzystałam tylko z testów owulacyjnych i to dość nieregularnie,ale teraz chciałabym podejść do tematu bardzo sumiennie bo razem z mężem marzymy o maluchu

    relgl6d8fxp9gav7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ