X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

plamienie w 24dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy nie zapisać sie do ginekologa. Czy lekarz zobaczy ciążę na USG jesli faktycznie doszło do zagniezdzenia? Dzisiaj mam 25dc a u lekarza bylabym w 27dc

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze to za wczesnie zeby lekarz mogl zobaczyc,a beta?

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy bardzo podobna sytuacje na wykresach :) ja jutro testuje betą, moze tez sprobuj? :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj plamienia nie ma ale bóle brzucha tak silne, że ledwo już wytrzymuje. Do tego głowa, niedobrze mi. I znowu wzrost temperatury. Zaczynam się denerwować czy na pewno jest wszystko w porządku nawet jesli to ciąża czy jej brak

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny piękne macie wykresy:) wróże Wam wysokie bety:) trzymam kciuki:):*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    Dzisiaj plamienia nie ma ale bóle brzucha tak silne, że ledwo już wytrzymuje. Do tego głowa, niedobrze mi. I znowu wzrost temperatury. Zaczynam się denerwować czy na pewno jest wszystko w porządku nawet jesli to ciąża czy jej brak

    no to jak plamienia zniknęły to ja bym była dobrej mysli :) do tego inne objawy też "typowe" no i tempka super wzrosła :) testuj jutro z krwi! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 08:58

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dziś znowu lekkie brudzenie na brązowo :( do tego ból i kłucie jajnikow straszne zwłaszcza lewego :( mam wrazenie ze ból mi promieniuje do lędźwi..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to nie są objawy ciążowe, to warto pójść do dobrego lekarza bo plamienia, brudzenia i silne bóle brzucha czy krzyża nie są normalne i mogą świadczyć o różnych problemach, także takich z płodnością. Ale oczywiście ważne jest znaleźć takiego lekarza który nie stwierdzi że to "taka uroda" i nie machnie ręką, a takich ze świecą szukać.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Jeżeli to nie są objawy ciążowe, to warto pójść do dobrego lekarza bo plamienia, brudzenia i silne bóle brzucha czy krzyża nie są normalne i mogą świadczyć o różnych problemach, także takich z płodnością. Ale oczywiście ważne jest znaleźć takiego lekarza który nie stwierdzi że to "taka uroda" i nie machnie ręką, a takich ze świecą szukać.

    tyle ze ja jestem pod stałą kontrolą lekarza... mam wykluczone poważniejsze schorzenia bo w październiku miałam laparoskopię więc jajniki, jajowody, macica ok i endometrioza wykluczona (a to wlasnie ona powoduje czesto takie bóle w miednicy mniejszej). Jutro robię bete i jesli to nie ciąża to pewnie po prostu @ się zbliża bo raczej inne ewentualnosci wykluczam..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przyznaje się, że nie wytrzymałam dzisiaj z testem... najśmieszniejsze jest to, że nadal nic nie wiem. Coś tam jakby jest, cień cienia cienia.. Wkleiłabym zdjęcie, ale nie wiem jak :P bo może ten cień to tylko ja widzę

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana zrób bete bo na test z moczu moze byc jeszcze za wczesnie :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ