X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

plamienie w 24dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! bo już zgłupialam. Ovu wyznaczylo mi owulacje w 15dc ale mi sie wydaje, że nastapila ona w 17dc i wtedy tez mialam plamienie. teraz jestem w oczekiwaniu wiec moze i wielu objawow sie doszukuje, ale mam zmiany w śluzie. od kilku dni jest rzadki kremowy, od wczoraj wrecz wodnisty i przeźroczysty. dzisiaj sprawdzajac szyjke,zauważyłam, że śluz jest zabarwiony krwią. lekko brązowy. O czym może to świadczyć? Do miesiączki jeszcze 5 dni (wg poprzedniego cyklu to nawet 7). Czy to może być implantacja? Tylko temperatura wzrosła akurat dzisiaj;/

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    dziewczyny! bo już zgłupialam. Ovu wyznaczylo mi owulacje w 15dc ale mi sie wydaje, że nastapila ona w 17dc i wtedy tez mialam plamienie. teraz jestem w oczekiwaniu wiec moze i wielu objawow sie doszukuje, ale mam zmiany w śluzie. od kilku dni jest rzadki kremowy, od wczoraj wrecz wodnisty i przeźroczysty. dzisiaj sprawdzajac szyjke,zauważyłam, że śluz jest zabarwiony krwią. lekko brązowy. O czym może to świadczyć? Do miesiączki jeszcze 5 dni (wg poprzedniego cyklu to nawet 7). Czy to może być implantacja? Tylko temperatura wzrosła akurat dzisiaj;/

    To moze być implantacja :) akurat w podobnym okresie występuje więc trzymam kciuki :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spojrzałam na Twoj wykres.. wg mnie implantacja mogła być kilka dni temu kiedy to nastapił spadek temperatury ale mogła byc i dzis... najlepiej poczekaj kilka dni i zatestuj ale nie badaj już szyjki bo to moze zaszkodzić w implantacji zarodka. trzymam kciuki :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. kiedys tez mialam lekkie plamienie ale dwa dni przed miesiączką. Teraz trochę za szybko :) brzuch boli mnie od soboty jak na okres i śpię po 12h a mimo to ciągle zmęczmęczona jestem. Jeśli się nie udało to coś chyba ze mną nie w porzadku. Mając te wszystkie objawy..

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    No właśnie. kiedys tez mialam lekkie plamienie ale dwa dni przed miesiączką. Teraz trochę za szybko :) brzuch boli mnie od soboty jak na okres i śpię po 12h a mimo to ciągle zmęczmęczona jestem. Jeśli się nie udało to coś chyba ze mną nie w porzadku. Mając te wszystkie objawy..

    trzymam mocno kciuki zeby to było to ;)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie jakbym miala w kazdej chwili dostac okres. Brzuch, uderzenia goraca i ciagle ślady brązowego śluzu... kochane trzymajcie kciuki bo to musi byc to;)

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    Czuje sie jakbym miala w kazdej chwili dostac okres. Brzuch, uderzenia goraca i ciagle ślady brązowego śluzu... kochane trzymajcie kciuki bo to musi byc to;)

    dzisiaj i u mnie pojawił sie podbarwiony śluz a nawet leciutkie plamienie jasnobrązowe.. też boli brzuch jak na @ ale delikatniej i kłują jajniki naprzemian.. czeka na testowanie do piątku jesli nie spadnie tempka i będą przesłanki żeby testować :)

    trzymam kciuki za Twoją zieloną kropeczkę :) kiedy testujesz?

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    dzisiaj i u mnie pojawił sie podbarwiony śluz a nawet leciutkie plamienie jasnobrązowe.. też boli brzuch jak na @ ale delikatniej i kłują jajniki naprzemian.. czeka na testowanie do piątku jesli nie spadnie tempka i będą przesłanki żeby testować :)

    trzymam kciuki za Twoją zieloną kropeczkę :) kiedy testujesz?

    No to mamy faktycznie podobnie. Mnie też jajniki kłują naprzemian. Dokładnie tak samo jak Ty nie będe testować jak temp zacznie spadać. Chciałabym wytrzymać do soboty, bo wątpie, że coś mogłoby wykazać szybciej a ja się nie chce dołować.Długo już się starasz o dzidzie?

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4,5 roku :( na dodatek w pazdzierniku zeszlego roku mialam usuniety jeden jajowod z powodu duzego wodniaka..

    Ja czekam do piatku i robię Betę bo juz zbyt wiele razy nakrecalam sie ze test za wczesnie albo ze widze cień cienia... nie ma to sensu

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh nie wiem co myśleć.. temperatura dziś skoczyła z powrotem ale plamienia brązowe nadal są :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana musisz poczekać do piątku nie ma wyjścia. Czytałam wczoraj z milion artykułów o tym i plamienie może występować dłużej niż dzień! Podziwiam Cie ogromnie za te 4,5 roku!
    u mnie dzisiaj nagly spadek temperatury, pół nocy nie spałam tak bolał mnie brzuch. Jeszcze nie wiem czy śluz nadal brązowy ale na pewno wodnisty bardzo. Piersi ogromne.. Jesli wczorajsze plamienie było implantacyjne to jak jutro temp podskoczy to mialoby sens. W poprzednim cyklu od 23dc do dnia poprzedzającego miediaczke mislam stałą 37,2.

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    Kochana musisz poczekać do piątku nie ma wyjścia. Czytałam wczoraj z milion artykułów o tym i plamienie może występować dłużej niż dzień! Podziwiam Cie ogromnie za te 4,5 roku!
    u mnie dzisiaj nagly spadek temperatury, pół nocy nie spałam tak bolał mnie brzuch. Jeszcze nie wiem czy śluz nadal brązowy ale na pewno wodnisty bardzo. Piersi ogromne.. Jesli wczorajsze plamienie było implantacyjne to jak jutro temp podskoczy to mialoby sens. W poprzednim cyklu od 23dc do dnia poprzedzającego miediaczke mislam stałą 37,2.


    no to jedziemy na jednym wózku :P mam identyczne objawy... dzis rano pojawił się taki brązowy śluz przy podcieraniu ale teraz chwilowo zniknął, zobaczymy jak będzie dalej.. brzuch mnie pobolewa ale nie tak mocno jak na okres, piersi bolą mnie wlasciwie od owulacji, śluz mam bardzo wodnisty, co chwila biegam do toalety sprawdzic czy to nie @ :) trzymam kciuki za nas obie i za nasze testowanko za parę dni :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszy raz w życiu w trakcie cyklu pojawiły się brązowe plamienia, zawsze były one przepowiednią okresu ale zazwyczaj dzień lub dwa przed, a tu zonk plamienia w 23 i 25 dc i od dzisiaj:/ dziś to już na bank przepowiednia okresu:(

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie brązowe plamienia przed okresem są co miesiąc ale w tym cyklu zwiekszyłam dawkę duphastonu i miałam na dzieje ze tym razem nie wystąpią... jednak moze dawka nadal jest za mała ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:04

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie mialam żadnych plamień między owulacją a okresem. Dwa razy w zyciu miałam niteczkę krwi ale 2 dni przed miesiączką. W tym cyklu miałam dwukrotnie. Zaraz po owulacji no i wczoraj a do miesiączki jeszcze 4-6 dni. Czuje sie już naprawdę źle. Zaczynam wierzyć, że mój dzisiejszy spadek temperatury zwiastuje bardzo szybko okres bo ból brzucha jak i piersi jest porażający już

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    ja nigdy nie mialam żadnych plamień między owulacją a okresem. Dwa razy w zyciu miałam niteczkę krwi ale 2 dni przed miesiączką. W tym cyklu miałam dwukrotnie. Zaraz po owulacji no i wczoraj a do miesiączki jeszcze 4-6 dni. Czuje sie już naprawdę źle. Zaczynam wierzyć, że mój dzisiejszy spadek temperatury zwiastuje bardzo szybko okres bo ból brzucha jak i piersi jest porażający już

    ja wierze że się uda.. trzeba wierzyć do końca! <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwariuję do jutra, do piątku, do soboty....jak tu wytrzymać?? ;) współczuje mojemu mężowi, że musi tego wszystkiego wysłuchiwać :)) ale dzielnie znosi! Tak czy siak życzę nam wszystkim cierpliwości...

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    zwariuję do jutra, do piątku, do soboty....jak tu wytrzymać?? ;) współczuje mojemu mężowi, że musi tego wszystkiego wysłuchiwać :)) ale dzielnie znosi! Tak czy siak życzę nam wszystkim cierpliwości...

    hehe mojego na jego szczescie nie ma w domu, bo wyjechał ale podejrzewam że byłoby podobnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:32

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żeby było ciekawiej właśnie zauważyłam na papierze lekko brązowy śluz..więc i u mnie nie koniec plamienia

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme wrote:
    A żeby było ciekawiej właśnie zauważyłam na papierze lekko brązowy śluz..więc i u mnie nie koniec plamienia

    u mnie też wygląda na lekko brązowy ale to dlatego że jest mocno rozwodniony śluzem bo mam go mega dużo... co półgodziny sprawdzam czy to może nie @ bo tak mokro tam..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ