X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Podwyższona temperatura po okresie
Odpowiedz

Podwyższona temperatura po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnulaZ Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 4 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 12dc a temperatura dalej jest podwyższona. W tych dniach powinnam mieć 36,4-36,5, a od ostatniej owulacji i okresu, który pojawił się o kilka dni za wcześnie mam temperaturę na wyższym poziomie. Czy któraś z Was miała taki przypadek? jakie mogą być przyczyny takich temperatur ? Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Dla porównania daję poprzedni oraz bieżący wykres

    8cefd1bf42e22ac626174015e535eab4.png

    38e605a1a9db6114612763266329b86f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 23:01

  • Natii Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja dopiero drugi cykl mierze temperatury i nie wiem jaka mialam poprzednia na samym poczatku cyklu ale teraz 6dc 38.8 i 7dc 36.6 i tak sie zastanawiam czy to normalne bo wiekszosc dziewczyn pisze ze maja o wiele mniejsze...

    6f5bc7ee5e.png 2dr870w.jpg
  • AnulaZ Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często jest tak że temperatura dopiero spada w trakcie lub po okresie. Nie wiem jakie miałaś najniższe temperatury, ale być może Twoja średnia temperatura będzie wyższa niż u innych dziewczyn i to nie jest nic niepokojącego. Ważne jest aby zaobserwować skok temperatur w trakcie lub po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ