X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji dla początkującej:)
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji dla początkującej:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 9 października 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleste wrote:
    Beata W. Ja też mam mało śluzu, ale lekarz mi mówił, że to nie jest duży problem ( pewnie zależy) Śluz sprawdzasz z bielizny, papieru, czy z pochwy? Na ovu piszą, żeby sprawdzać jednak z. Jeśli się nie uda, spróbuj od następnego cyklu wiesiołek, przez pierwszą część cyklu.
    Z pochwy zazwyczaj:) wydaje mi się,że było wilgotno,ale śluz nie wypływał na zewnątrz..ale gdzieś ostatnio czytałam,że wcale nie musi się wydobywać:) więc to mnie pocieszyło:) o wiesiołku czytałam i mam taki zamiar,ale już jestem zmęczona tymi lekami i suplementami..

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Kasia1990 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 października 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że ten cykl znów stracony, skoro tempka w dół? :( Udostępniam:

    193fb932a5ccd0b359d443afe0478113.png

    Uważaj o czym marzysz...
  • olusiapna Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 14 października 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) To mój pierwszy miesiąc mierzenia temp, jakiś dziwny ten wykres ;) Myślicie, że coś z tego będzie?

    37a9c8f43a8d35d981d28d27fd2d1d91.png
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 14 października 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusiapna wrote:
    Cześć Dziewczyny :) To mój pierwszy miesiąc mierzenia temp, jakiś dziwny ten wykres ;) Myślicie, że coś z tego będzie?

    Ciężko stwierdzić ponieważ mierzysz temperaturę o różnych porach i to nie da wiarygodnego wykresu. Rob testy owulacyjne jeśli nie możesz mierzyć o stałej godzinie.
    Gdzieś wyczytałam, że można korygować temperaturę w ten sposób:
    Jeśli mierzysz np.o 7.00 a na drugi dzien zmierzysz o 8.00 to odejmujesz 0.1 stopnia. Za każde 30 min.0.05.
    To samo w druga stronę. Jeśli zmierzysz o 6.00 to dodajesz 0.1
    Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2018, 14:01

    mkwia
  • olusiapna Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 14 października 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ika83 :) Testy robię i pozytywny wyszedł mi w 16dc. Dostosuję się do Twoich zaleceń ;)

    Ika83, Zzoorraa lubią tę wiadomość

    37a9c8f43a8d35d981d28d27fd2d1d91.png
  • Ilijan Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 października 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Poprosiłabym o interpretacje wykresu :)

    Czy można liczyć na 2 kreski? Test robiłam w 11dpo (po zaprzestaniu z duphatsonem..).wiem ze powinnam jeszcze poczekać ale tak cieżko jest sie powstrzymać... :(

    Dziękuje
    Poniżej wykres

    90c91c5d3e38377dfee932b4f04eaf95.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym czekała jeszcze na testowanie :)

    Ilijan lubi tę wiadomość

  • Violka86 Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 17 października 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa, czy ktoś może mi wytłumaczyć co daje mierzenie temperatury i jak interpretować wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violka86 wrote:
    Hej jestem tu nowa, czy ktoś może mi wytłumaczyć co daje mierzenie temperatury i jak interpretować wyniki?
    Poczytaj bazę wiedzy:

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury,3.html#23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Czy myślicie że 22-23dc mogła być owulacja? Wg moich "odczuć" mogła być ale temperatury szaleją :(

    https://enpr.pl/15005

  • Marietka89 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 18 października 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Jestem tu nowa...
    Powiedzcie czy mogę liczyć że z tego cyklu coś będzie v? 053c1109575ed93eaf9dad61f4db84d2.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ