Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Popatrz jaka dziś piękna wyszła i śluz przezroczysty rozciagliwy :). Także dziś działamy. W sumie się cieszę że testowalam. Dobrze ze wcześniej bo 6 maja mam mieć zabiegi krwioterapia laser i ultradźwięki. Ortopeda mi powiedzial że wtedy z ultradźwiękow powinnam zrezygnować reszta może zostać bo najbardziej to muszę postawić na ćwiczenia (w październiku miała kolano skręcone i mam jeszcze 8 mm wysieku)

    Dziś wyszła super;) do dzieła:))) i niech się dzieją cuda:** to rzeczywiście dobrze Ci się wszystko zlozylo;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Dziś wyszła super;) do dzieła:))) i niech się dzieją cuda:** to rzeczywiście dobrze Ci się wszystko zlozylo;))
    Jeszcze kupiłam z facelle zielone żeby potwierdzić

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pojawił się śluz płodny, ale ovufriend wyznaczył, że owulacja już była, możliwe to? Temperatura się podniosła i się trzyma póki co.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owu z facelle i jest bardzo wyrazna czy jeszcze powinna być wyraźniejsza? Pośladki mnie bolą :p może to też objaw owulacji 😁. Oby owu była jednak jutro bo mąż coś słabo się czuje coś go rozkłada i nie wiem czy coś wyjdzie dzisiaj ze starań :(
    7bcd59d86fd362bdmed.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że jutro może być jeszcze mocniejsza. A temperatura w owulke się u Ciebie sprawdza?

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl masz rację nie pomyślałam już mi na głowę siadla ta ciaza urojona :p

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Mi się wydaje że jutro może być jeszcze mocniejsza. A temperatura w owulke się u Ciebie sprawdza?
    Oby bo dziś chyba nici z seksu. Zobaczymy. U mnie temp przed owu jest zawsze do max 36,5 a potem wybija do 36,7

    Kiri35 widzisz :p. Spokojnie. Zrób jutro test albo ew idź na bete jak wolisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:29

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No skoro i tak nici dziś z seksu no to trudno. To będzie jitro;) mi tempka potwierdziła test owulacyjny dlatego pytam;)

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    No skoro i tak nici dziś z seksu no to trudno. To będzie jitro;) mi tempka potwierdziła test owulacyjny dlatego pytam;)
    To mi może po owu potwierdzi. Zobaczymy bo nigdy takich testów nie robiłam

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za skuteczne przytulanki;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jak bozia kazała mierzona temp o 6 rano 36.54 :( A ovu dobija - test pozytywny moze być na 93 % już to widzę.... a jak tam u was :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:11

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziś albo jutro @ nie przyjdzie to już nie wiem. Może zrób test. Bo ovu liczy pewnie tak jak lekarze że masz 28 dniowe cykle. Ja ostatnio też miałam takie zawirowania druga faza trwała 15 dni albo nawet 16 a normalnie tylko 11.

    U mniej śluz jak białko jaja. Bardziej rozciagliwy :). Może dziś się uda postarać bo mąż lepiej się czuje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam ustawione na 26 albo 27 nie pamietam jakos tak. test wlasnie zrobie na wszelki ale wydaje mi sie za bardzo temperatura spadlai nie ma szans. Mysle ze szyjka tez jest zaciśnięta (ale jka pisalysmy moze byc juz obsesja :D


    Ja bym na meza nie patrzyla bierz go w oboroty i powiedz ze sex dobry na wszystko leczy raka i choroby serca ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:57

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Dziś już musi być bo patrzcie jak pięknie wygląda. Śluz bj
    b22664e415e292a8med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 09:45

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Haha. Dziś już musi być bo patrzcie jak pięknie wygląda. Śluz bj
    b22664e415e292a8med.jpg



    No teraz to widać że wyraźna:):)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i jest dużo mocniejsze niż kontrolna :). Ciekawe czy dziś będzie owu czy do tych dwóch dni. Macie jakieś teorie? Ja myślę że do jutra powinna być jak nie dziś

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 mnie testy owu wychodziły dodatnie cały dzień, wieczorem był już meeega dodatni ten z rosska facelle. Więc wiedziałam że owu u mnie będzie kolejnego dnia. Nie mylilam się. Kolejnego dnia od rana mega ból owulacyjny (przy siadaniu głównie mam).

    Wczotaj robiłam badania 7dpo Progesteron ponad 19,04. Więc całkiem ładny. Ale temperatura mi jakoś nie pasuje. Zerkniecie na wykres?

    I jeszcze TSH mam poniżej normy :-( 0,060 dziś lecę do endokrynologa. Ja mam niedoczynność od 4 lat...
    Stracilam nadzieję. Nic z tego nie będzie :-(

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i niestety nastepny test negatywny :(

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    Girl25 mnie testy owu wychodziły dodatnie cały dzień, wieczorem był już meeega dodatni ten z rosska facelle. Więc wiedziałam że owu u mnie będzie kolejnego dnia. Nie mylilam się. Kolejnego dnia od rana mega ból owulacyjny (przy siadaniu głównie mam).

    Wczotaj robiłam badania 7dpo Progesteron ponad 19,04. Więc całkiem ładny. Ale temperatura mi jakoś nie pasuje. Zerkniecie na wykres?

    I jeszcze TSH mam poniżej normy :-( 0,060 dziś lecę do endokrynologa. Ja mam niedoczynność od 4 lat...
    Stracilam nadzieję. Nic z tego nie będzie :-(
    Ale masz dopiero 8 dpo. Ile dniowe masz cykle albo ile trwa twoja faza lutealna? No u mnie dziś jest ciemniejsza niż kontrolna.
    Kiri35 przykro mi :(. Czekaj na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 10:47

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łudzić się już nie ma co ?

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ