X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkońcu sama nie wiem. Teraz już nic więcej nie zaznaczę bo się skończył abonament. Dziś 13 dpo a 28dc. Test wczoraj negatywny a okresu dalej nie ma. Szyjka zamknięta wysoko. Girl25 może faktycznie przesunela mi się owulacja na 17 tak jak piszesz

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może te nasze wydłużone cykle maja związek z pora roku bo na jesień też miałam bardzo długi, trwał 50 dni i miałam już dość bo byłam pewna że zaś wracają do normy.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka mi się wydaje, że Ty owu miałaś 16, najszybciej 15, to dziś miałabyś 10 dzień po owulacji, więc test może wyjść negatywny, a jeśli masz normalnie fazę lutealną 14 dni, to jeszcze 4-5 dni do miesiączki.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie czekam cierpliwie. Okresu narazie nie mam więc się nie martwię. Może i też wiosna ma wpływ na cykle

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wg śluzu to 15/16 tylko 17 dc nie ma w ogóle zaznaczone jaki był śluz a owu lubi być w dniu spadku. Nie sądzę żeby spadek był po owu. Nie sądzę żeby spadek był po owu. Wiosną i jesienią lubią okresy się wydłużac tzn cykle dlatego ja też mam nadzieję że ten cykl jest taki długi przez wiosnę tzw. Przesilenie wiosenne. Chyba że potrwa jeszcze 9 miesięcy wtedy się nie obrażę :p.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 16:55

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to wiadomo. Na taką okazję to nikt się nie obrazi. Ale powiem wam za zastanawia mnie bo mam straszne uderzenia gorąca, normalnie kilka razy dziennie aż się zalewam potem i nagle przechodzi. Nigdy tak nie mialam

  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 8 dzień, a chciałoby się już coś wiedzieć, czekanie chyba jest najgorsze ;) dawajcie znać na bieżąco jak u Was sytuacja 😀😉

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    A no to wiadomo. Na taką okazję to nikt się nie obrazi. Ale powiem wam za zastanawia mnie bo mam straszne uderzenia gorąca, normalnie kilka razy dziennie aż się zalewam potem i nagle przechodzi. Nigdy tak nie mialam
    Tylko sobie nie wmawiaj bo wtedy też "objawy ciążowe" lubią wychodzić tzw placebo. Na ciążowe chyba jeszcze za wcześnie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to nie wmawianie tylko fakt. Ale do ciążowych to raczej nie

  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło to mieć właśnie związek zupełnie z czymś innym, bo tak jak wiemy na objawy ciąży to za wcześnie, pewnie jeszcze co ajmniej z tydzień / dwa :) ja też staram się jakoś specjalnie nie wsluchiwac, nie obserwować, po prostu rano temperaturka najważniejsze, a potem już całą masa zadań dnia codziennego😜😀

    Girl25 lubi tę wiadomość

  • Mojaciazaw2019 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.

    561a98364f6646af5ea95fe83fd3b0dc.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 26 maja 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dzisiaj testy owu z Facelle i wyszła mi blada kreska, a w tych horien nic. Teraz nie wiem czy jestem przed owu czy po.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojaciazaw2019 wrote:
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.
    Ale mówiłaś że w poprzedniej ciąży miałaś to samo. Pewnie za mało progesteronu. A nie możesz iść jutro do niego? Jak najszybciej. Zostaw syna z dziadkami ciociami czy kim tam możesz i idź do tego ginekologa. Najgorsze ze teraz jest wcześnie i może nawet pęcherzyka nie być widać :/.

    Anita i prawidłowo, ja jeszcze jutro mierze temperature i dupek i koniec i tak do terminu @. Na razie utrzymuje się na jednym poziomie, mam nadzieje ze jutro się podniesie. Szyjka jak długo powinna być nisko? Do miesiączki? W razie ciąży dopiero w okolicach terminu @ się podnosi?

    Kotek90 raczej jesteś przed bo to 8 dc i jeszcze niedawno plamilas. Ja właśnie na tych testach miałam te ciemne kreski. Jak zaczęłam je robić w okolicy owu to były takie także rób i jak ci pokaże ciemna kreskę to zrób też tym drugim i będziesz wiedziała czy są ok bo wiesz może te drugie dopiero pokażą kreskę ok. 48 h przed owu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl szyjka w fazie lutealnej idzie w górę i tak jest aż do miesiączki, przed @ opada. Chyba, że jest ciąża, to wtedy zostaje wysoko, może być miękka, ale jest zamknięta.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojaciazaw2019 wrote:
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.
    Nie martw się ja we wczesnej ciąży też plamiłam, a było wszystko ok, dopiero później się spierniczyło. Moja przyjaciółka też plamiła różową krwią i jest wszystko dobrze. Myśl pozytywnie, bo stres nie jest Ci wskazany. Ja wiem, że po poronieniu będziesz się teraz wszystkim przejmować, ale głową muru nie przebijesz, a stresując się nie sprawisz, że będzie dobrze, wręcz przeciwnie. Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła Ci ta druga beta. A nie ma u Ciebie w okolicy innego lekarza?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na razie jest nisko... Kurde patrzcie jak wolno ta temp idzie.... Niby w stosunku do tej temp w dniu owulacji jest te 0.2 ale w stosunku do najwyższej w niższej fazie nie... Dziś zaczynam brać duphaston i może jeszcze jutro zmierze i koniec. Ostatnio też 3 dpo brałam duphaston i 4 dpo wybilo temp w górę a niby on nie wpływa na temperature... Sprawdzę jutro.

    1f885428b156baaamed.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl a jak zachowywała się Twoja temperatura bez dupka? Też tak powoli wzrastała albo była tuż nad linią podstawową? Mi lekarz kazał wziąć duphaston 9 dnia cyklu, ale chyba jeszcze poczekam, bo skoku jeszcze nie było i owulki na to wygląda, że też. Dziś idę do swojego lekarza na monitoring może on mi coś doradzi.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Girl a jak zachowywała się Twoja temperatura bez dupka? Też tak powoli wzrastała albo była tuż nad linią podstawową? Mi lekarz kazał wziąć duphaston 9 dnia cyklu, ale chyba jeszcze poczekam, bo skoku jeszcze nie było i owulki na to wygląda, że też. Dziś idę do swojego lekarza na monitoring może on mi coś doradzi.
    W sumie jak tak patrzę to zawsze ta 3cia była na poziomie do ok. 36,65 (36,61-36,63) a 4tego wybijala jeszcze o 0,10 w górę czasami więcej. W ciążowym 3go była też wyżej niż normalnie ale wtedy to ja dupka chyba od 2dpo brałam, nie mam zaznaczone i nie jestem pewna ale rączej tak było bo w zaleceniu pisali żeby od 15 dc brać czyli dwa dni po owu wg ksiazkowego cyklu.

    Pewnie czekaj do skoku i na drugi dzień weź albo jak wolisz w tym samym dniu. Właśnie to jest do dupy że ciężko znaleźć lekarza który kazuje się obserwować i brać po skoku tylko każdy jedzie jednym schematem....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiam nad tą temperatura, girl mamy podobnie u mnie też na takim poziomie i co ciekawe u mnie jakoś stałe się zrobiły 😀😁 jak wcześniej góry i doliny tak teraz stagnacja, żadnych skoków 😜 jutro chyba sprawdzę inny termometr xD

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Też się zastanawiam nad tą temperatura, girl mamy podobnie u mnie też na takim poziomie i co ciekawe u mnie jakoś stałe się zrobiły 😀😁 jak wcześniej góry i doliny tak teraz stagnacja, żadnych skoków 😜 jutro chyba sprawdzę inny termometr xD
    Ty to masz ładny wykres i ten spadek w 7 dniu, oby implantacyjny, trzymam kciuki.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ